Aha! pomohlo seniorce: Konečně nemusí spát s brouky z mrtvoly! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 19. června 2024

Svátek slaví Leoš, zítra Květa

Aha! pomohlo seniorce: Konečně nemusí spát s brouky z mrtvoly!

Štefánia děkuje za pomoc. Teď už se nemusí bát večer usnout.
Štefánia děkuje za pomoc. Teď už se nemusí bát večer usnout. (Aha! - Jiří Krušina)

Velký kámen ze srdce spadl Štefánii Vrbové (69) z Karviné. Žena rok bydlela vedle bytu, v němž ležela rozežraná mumie Marcely (†61). Štefánia poslední měsíce bojovala ve své garsonce s brouky, kteří lezli ze sousedního bytu. Díky Aha! a rozhodnutí krajské hygieny se bude stěhovat.

„Skončila jsem kvůli tomu na psychiatrii. Večer spíte a pořád vás něco kouše. Marně jsem všechno hlásila. Nikdo mi nevěřil. Tak jsem vše medializovala. Díky Aha! a televizi se začali starat,“ posteskla si žena.

Před Velikonocemi byl otevřen i byt po mrtvé ženě, který policie zapečetila kvůli dědickému řízení. „Odnesli tu shnilou peřinu, pod kterou ležela, i rozežraný koberec. Chodili s respirátory a nechápali, jak jsme tady mohli žít. Dokonce vynesli několik tašek s jídlem. To bylo rok a půl v lednici,“ prozradila Štefánia, která se teď nastěhuje do nového bytu.

Nebojte se oslovit Aha!, radí Štefánia

„Netušila jsem, že mají noviny takovou sílu. Ale po článku o broucích se začaly dít věci. Nemusela jsem o holi chodit po úřadech od dveří ke dveřím. Chodila ke mně celá procesí a všichni jednali korektně a s úctou. Nový byt dostanu za pár dní. To vše díky Aha!. Pokud máte nějaký problém, tak se nebojte oslovit Aha!. Třeba pomůže i vám,“ říká Štefánia Vrbová.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.