Sex po sedmdesátce? Nejsme žádné vyhaslé sopky, brání se senioři! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 6. prosince 2023

Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín

Sex po sedmdesátce? Nejsme žádné vyhaslé sopky, brání se senioři!

Fotografie
Fotografie (internal)

Nikdo si nechce představovat svoje prarodiče při sexu. Jenomže i oni si chtějí užívat a také to, podle průzkumů, dělají! I když občas přicházejí i komplikace.

Vědci z Manchesterské univerzity tvrdí, že čtyřiapadesát procent mužů a jednatřicet procent žen po sedmdesátce provozuje aktivní pohlavní život. Jenomže chuť není všechno. Seniorům milování na stará kolena komplikují zdravotní potíže -od nesnáze s mobilitou po typicky mužské starosti, jakými jsou problémy s prostatou a nestálou erekcí.

„Muži se ale ve srovnání s ženami zabývají svými sexuálními funkcemi a aktivitami více, a s rostoucím věkem se muži trápí více než ženy. Sexuálně aktivní seniorky jsou se svým celkovým sexuálním životem spokojenější než muži. Navíc u nich s rostoucím věkem poklesá míra neuspokojení,“ říká doktor Lee.

 

A za pravdu mu dává důchodkyně Eva (75). „Když se s vnučkou chci bavit o milencích a sexuálním životě je vidět, že mě moc poslouchat nechce. Já ale nejsem ještě žádná vyhaslá sopka,“ soptí paní Eva, která si pravidelně hledá nápadníky díky inzerátům v novinách. A že jich není málo!

Senioři zároveň vyhledávají jiné porno, než mladší generace

Autor:  mpa

Přečtěte si
aksura
16. 2. 2015 • 10:46

bezodkladne
15. 2. 2015 • 22:19

pravdoláskařská doba se neštítí vůbec, ale vůbec ničeho !-------výraz pravdoláska je asi Tvým oblíbeným slovem,viď. Když se přemnoží chrousti,vypadne elektřina,budeš mít silnou menstruaci - za všechno můžou pravdoláskaři !

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.