Miliardář bojuje o život: Rozdával dobro, dostal dvě kulky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 21. ledna 2022

Svátek slaví Běla, zítra Slavomír

Miliardář bojuje o život: Rozdával dobro, dostal dvě kulky!

Fotografie
Fotografie (internal)

Pro lidi kolem sebe chtěl jen dobro, ale za odměnu schytal dvě kulky. Americký miliardář Kameron Segal (48) teď bojuje v nemocnici o život. Proslavil se jako muž, který bezdomovkyni daroval byt.

Segal seděl ve svém luxusním voze Rolls Royce na parkovišti na známé losangeleské ulici Sunset Boulevard a čekal na přítele, když k němu přijel muž na kole a beze slova na něj začal přes okénko auta střílet. Realitní magnát dostal kulku do tváře a do hrudi, cyklista ale ujel. Policie rozeběhla pátrání, ale po střelci jako by se slehla zem. Hledá se muž tmavé pleti, ve věku 30 až 40 let. V čase střelby měl na hlavě baseballovou čepici a na zádech batoh.

Chystal velký obchod
Segal, který je znám všem Američanům z televize jako účastník většinou ekonomických diskusí, měl štěstí v neštěstí. Postřelen byl totiž na hodně frekventovaném místě, a mohl tak být okamžitě převezen do špičkové nemocnice Cedars-Sinai Medical Center, kde mu nejlepší chirurgové zachránili život. Jeho stav je po operaci kritický, ale podle lékařů přežije. Motiv střelby není znám, ale v odborných kruzích se vědělo, že Segal připravuje obchod za v přepočtu 150 milionů korun. 

Autor:  so

Přečtěte si
prroud
19. 1. 2015 • 12:39

MILIARDAR a dobro??!! Tak ten je dobrej,posledni dobou jeden z nejlepsich vtipu)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.