Zoufalá Markéta Fialová: Škemrá o práci! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 29. listopadu 2022

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Zoufalá Markéta Fialová: Škemrá o práci!

Markéta Fialová
Markéta Fialová (Dalibor Puchta / Aha)

Po škatulech v hlasatelů kvůli porodu Borhyové byla populární Markétě Fialové nabídnula pozice ve Střepinách. To by byl pro ostřílenou profesionálku velký krok zpět a není jasné, jestli tuto pozici přijme. Na hlasatelském křesle hlavních zpráv se tedy drží zuby nehty do posledního vysílání!

Fialová se prý o změnách v televizi dozvěděla až z médií a následnou situaci začala rychle řešit. Jeden ze zaměstnanců televize promluvil, jak vypadala její jednání s vedením. „I když jí bylo řečeno, že je to pravda a ona opravdu ve zpravodajství končí a bude dělat jenom Střepiny, tak se s tím nehodlala smířit. Začala všechny přemlouvat, až se nad ní slitovali a dali jí ještě během léta čtyři směny měsíčně v Televizních novinách,“ prozradil zdroj magazínu Sedmička.

Už zanedlouho tak diváci uvidí Fialovou naposledy. „Je to zatím jenom provizorní řešení. Podle mě to do konce prázdnin, kdy si moderátoři vybírají dovolené, to s ní tady ještě přetrpí a pak už žádnou službu nedostane,“ upřesňuje novácký zdroj.

Fialové tak asi nezbude nic jiného, než vzít zavděk kšeftem ve Střepinách. Na konkurenční Primě jí totiž také nechtějí a tak už nezbývá moc míst, kde by se mohla uplatnit.

 

 Přečtěte si
fizi
13. 7. 2014 • 11:01

Rubino,skvělej názor!

fizi
13. 7. 2014 • 10:59

Baroneso zdravím a taky se ptám,co to je "po škatulech v hlasatelů" ????Nechápu,asi jsem retardovaný.Markéta je odborník na svém místě,když vzpomenu,s jakou noblesou se vypořádala s prezidentskou kampaní-klobouk dolů!Myslím,že ji na ČT1 rádi zaměstnají.Je na ni,na její projev i zasvědcenost do problému rozhodně lepší pohled,než na svalovce Šebrleho.Ten tam nemá co dělat,ale jistě je finančně potřebný a hlavně za ním stojí ti,kteří vedou Novu do ři.tě.

ddiabolka
12. 7. 2014 • 18:46

Konečně smysluplný příspěvek.Bohužel ale tzv.umělci chlastající v součas.době v KV na festivalu budou bránit ČT jen aby nepřišli o "zlaté prasátko" a penízky.Takže Markéto máš smůlu.Pracovitost a profesionalita se v ČT nenosí.Začni mluvit jako dlaždič,zadrhávat,drmolit nebo alespoň předstírat vadu řeči a potom snad budeš mít šanci.

6010
12. 7. 2014 • 13:29

To je Tvůj problém. My jí máme zase rádi.

ferdinand6
11. 7. 2014 • 23:24

No, myslím, že by J.Kratochvíloví byla lepší než Čubrle. Ten je strašnej, ale objevuje se asi ve vlhkých snech Obzinové, tak tam asi ještě chvíli zůstane.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.