Moderátorka TV Nova Markéta Fialová: Vydupala si návrat! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 29. listopadu 2022

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Moderátorka TV Nova Markéta Fialová: Vydupala si návrat!

Markéta Fialová
Markéta Fialová (TV Nova)

Odmítla se úplně vzdát možnosti moderovat nejsledovanější zpravodajskou relaci v zemi. A tak si bývalá moderátorka Televizních novin Markéta Fialová (43), která bude od září nově uvádět publicistický týdeník Střepiny, na Nově dupla a pár služeb v TN dostala.

Markéta patřila do června mezi největší profíky v týmu moderátorů Televizních novin. S odchodem Lucie Boryhové (36) na mateřskou se ale začaly dít věci. Fialové nečekaně oznámili, že od září bude uvádět týdeník Střepiny a že Televizní noviny v létě a na podzim obstarají tři dvojice ve složení: Kristina Kloubková (37) – Rey Koranteng (36), Renáta Czadernová (29) – Petr Suchoň (30) a Petra Svoboda (31) – Martin Pouva (50).


Fialová se s definitivním odchodem z TN, které nejprve moderovala s Karlem Voříškem (50), a po jeho odchodu dokonce sama, odmítla smířit. „Sedla si s vedením zpravodajství a požádala je, zda by mohla zprávy uvádět dál. Třeba jen občas. Že by ráda zažívala adrenalin, který živé vysílání přináší,“ řekl Aha! zdroj z Novy. „Musím vás odkázat na tiskové oddělení Novy,“ odmítla cokoliv ke svému dalšímu působení v televizi říct Fialová. „Probíhají interní diskuse o několika možných variantách,“ napsala Aha! Anna Suchá z tiskového Novy.
Podle zdrojů z televize by měla Fialová do konce srpna moderovat Televizní noviny zhruba jednou týdně. Hlavně kvůli dovoleným ostatních kolegů. Od září do křesla nejsledovanějších zpráv v zemi usedne dvakrát do měsíce. A k tomu bude diváky jednou týdně provázet Sřepinami.

Umí se prosadit
Okolo Markéty bylo na Nově dusno už několikrát. Po odchodu Karla Voříška z televize, který čelil obvinění ze spolupráce s StB, poskytla kontroverzní rozhovor, kvůli němuž ji původní vedení televize chtělo vyhodit. Nakonec vše ustála a i přes konkurzy, na kterých pro ni televize hledala nového parťáka, začala Televizní noviny moderovat sama.Přečtěte si
ferdinand6
24. 7. 2014 • 18:12

ferdinand6
24. 7. 2014 • 18:11

Kdo je Dity?

ferdinand6
24. 7. 2014 • 18:10

No, formát. V předvolebních televizních debatách byla úplně neschopná. Je to dobrá mluvící hlava, ale když má mluvit z patra a reagovat sama, tak to prostě nedá. Navíc, nechápu, že nikomu nevadí ta její velká hlava na úzkém krku. Je jako balónek.

ferdinand6
24. 7. 2014 • 18:05

Taky nechápu, proč jí pořád protěžují. Na Borhyci si člověk nějak zvykl, Rey je roztomilý, ostatní tak nějak, ale ta Fialová se nosí jako hovínko na talíři, děs. V bulvární televizi Nova, kde ve zprávách ukazují, jak si štěňátka hrají s klubíčky si hraje na investigativní novinářku.

ferdinand6
24. 7. 2014 • 18:01

V nejmenovaných krajích naší republiky je sloveso dupat synonymem pro souložit. Takže se, de facto nespletli.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.