Braňo Holiček z Ordinace: O přísné a nepříjemné Morávkové… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 28. května 2022

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Braňo Holiček z Ordinace: O přísné a nepříjemné Morávkové…

Dana Morávková vypadá opravdu přísně...
Dana Morávková vypadá opravdu přísně... (Foto pro Aha! - TV Nova, Foto Aha! - Marek Pátek )

Představitel chirurga Zajíce, Braňo Holiček (28) může na diváky působit jako pěkné »ucho« a před nástupem do Ordinace mnoho hereckých kolegů neznal. Proto měl úplně jinou představu o oblíbené herečce Daně Morávkové (42).

„Ty nejprofláknutější tváře jsem znal, ale ne osobně,“ říká v Blesk TV Magazínu o době, než nastoupil do seriálu. „Třeba Danu Morávkovou jsem vůbec neznal. Člověk by řekl, je to přísná a trochu nepříjemná paní, ale je strašně milá. Pan Čenský je taky fajn,“ říká mladý herec a režisér.

Postelová scéna se Strykovou nenadchla…

Ačkoliv na to nevypadá, Braňo je sám ženatý a dokonce a manželkou Vendulou mají osmiměsíčního syna Huga. Možná proto byl tak rozpačitý z postelové scény s těhotnou kolegyní Strykovou, kde měl ve scénáři napsáno, že s ní musí »hluboce políbit«.

„To není nic příjemného! Neřeknu zrovna hurá, když se mám líbat s cizí holkou poté, co jsem s ní tři minuty ležel v posteli a k tomu je půl šesté ráno. Kolem stojí asi dvacet lidí, ale jim je to jedno. Berou to jako na běžícím pásu,“ popisuje natáčení.Přečtěte si
juras24
28. 5. 2014 • 12:13

Na bradě to má, jako žába na p.či nebo jako myš na vemeně.

victipictimusic
26. 5. 2014 • 14:05

Na tej fotke mi tak trochu pripomina Catherine Zetu Jones

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.