Štikovi postrachem barů: Michal si hraje na kmotra, vyvolává rvačky a nechá mlátit ženské! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 6. prosince 2023

Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín

Štikovi postrachem barů: Michal si hraje na kmotra, vyvolává rvačky a nechá mlátit ženské!

Povedený páreček si začíná hrát na mafiány!
Povedený páreček si začíná hrát na mafiány! (Foto: Aha! - Petr Novotný, Mária Rušinová, Marek Pátek, koláž Ahaonline.cz)

Ajéje! Tentokrát to vyhlášená zchudlá famílie Štikových přehnala. Na honoraci si Monika (40) a Michal(42) již hrát nemohou, každý ví, že dluží miliony a exekutoři jsou jim v patách. Svou frustraci povedená dvojice proto utápí v návštěvách nočních podniků, kde se snaží zapadnout mezi pražské podsvětí. A díky svým agresivním choutkám se to především tělnatému krasavci s brýlemi daří!

Manželé, o nichž čtenáři Ahaonline.cz diskutují přinejmenším jako o podvodnících, nemají kouska studu a v klidu vymetají bary, kde si opět hrají na honoraci. A protože jsou již vyhlášenými firmami a občas jim kdekdo vpálí, co jsou opravdu zač, přichází ze strany dvojice jediný pádný argument - násilí!


Drsný boss

V poslední době se Michal Štika dostal do rvačky hned dvakrát a náramně si to užil. Čerstvě nechal o víkendu zmlátit redaktorku Blesku, když k němu v jednom podniku přišla se žádostí o rozhovor. Nejdříve se jí Štikovi hrubě vysmáli a počastovali nadávkami: "Okamžitě vypadni, co tu chceš!?" Pak to přišlo. Kápo Štika pokynul jedné z žen, které ho obklopovaly. a začala mela!
Zmlať ji!

Žena s rysy troglodyta začala do mladé dívky bušit hlava nehlava, sprostě řvát a lámat ruku za dohledu výborně se bavících Štikových. Když se jí podařilo vytlouct novinářce mobil z ruky, začala po něm dupat jako šílená. "Během ataku agresorky jsem se setkala s pohledem pana Štiky. On s bohorovným výrazem vyfukoval kouř z cigarety a nonšalantně odplouval davem, násilí mu bylo lhostejné," komentovala situaci napadená.
Útěk záchodovým okénkem?

A protože celá akce vzbudila pozornost a nelibost ochranky," zdekoval se povedený páreček tatam. Jenže nikoliv hlavním vchodem. Jeden z přihlížejících byl i člen personálu: "Museli utéct záchodovým okénkem do dvora a na ulici se dostat přes kuchyni jiného podniku, jinak si to nedovedu vysvětlit!"
Vyzáblý buldoček a Houdini

Máma Štiková sice nezdravě zhubla a její stokilové tělo dnes již připomíná jen vytahaná kůže v obličeji, jistě jste již viděli urputného buldoka. Jak se ovšem mohl okénkem protáhnout táta Štika, to je otázkou pro specialisty na paranormální jevy. Pravděpodobnější bude, že je někdo v nastalém zmatku vypustil zadním vchodem.
Nebylo to poprvé

Neuvěřitelné, co říkáte? Nyní jen pro úplnost doplníme, že šlo v poslední době již o druhý násilný konflikt, v jehož středu se Štikovi octli. Krátce před posledním incidentem vyvolával Michal rvačku v jiném baru. "Štika se málem popral, do mě jako přihlížejícího drsně strčil. Ochranka naštěstí zareagovala rychle, takže ho chytli za flígr a všechny je z baru vyhodili," řekl Blesku jeden ze svědků.

VÝZVA ČTENÁŘŮM AHAONLINE.CZ: PODÍVÁME SE JIM NA ZOUBEK aneb KDO ULOVÍ ŠTIKU?
Pokud se vám podaří někde zahlédnout kohokoli z vypečené Štikovic rodinky, neváhejte nás ihned kontaktovat na aha@ahaonline.cz nebo na telefonu 225 974 140. Kvalitní fotografie a tipy odměníme věcnými cenami!!!Přečtěte si
8bc5
19. 2. 2014 • 11:16

Sorry,jsem hodně klidný člověk,pokud by moji rodinu neustále obtěžoval novinář 5.kateg.a hrabel se nám do soukrom.záležitosti a psal zhovadilosti,polopravdy,tak bych jednala stejně.Zhovadilost bulvár."novinářů" je názor.ukázka neetického psaní kolem těžké nemoci Hesse.Toto může udělat pouze lidská hyena ,které neni svaté ani umírání hodně nemocného člověka.Hlavně ,že "hvězd.pisálek" za článek dostane bakšiš.

xviktorie
19. 2. 2014 • 04:48

Bulvár nemá o čem psát, tak vyvolává rvačky. Štikovi jsou možná odpad, ale tihle lidé, pracující v AHA, jsou odpad daleko horší...

janapi
18. 2. 2014 • 22:09

Oni to zas určitě v Aha popletli: Pokud někdo narazí v baru na Štikovi-nevolat Blesk či Aha...ale exekutory, Štikovi je pozvou na skleničku!

majojo
18. 2. 2014 • 21:48

Hleavně, že ti chudáci s exekucemi na krku, kdy se na ně vyprdl i ten romskej kadeřník, mají za co flákat po barech.

britva
18. 2. 2014 • 18:45

Kvalitní fotografie a tipy odměníme věcnými cenami!!! strčte si ty ceny do zádele. zvedněte ty svoje tlustý zadky od monitorů a klávesnic v teplé kanceláři redakce a mazejte si ulovit rozhovory a fotky sami, když chcete senzaci. od toho jste přeci placený !!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.