Michal David zazdil novou řadu Hlasu: Vítěz prý stejně nemá šanci být slavný! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 9. června 2023

Svátek slaví Stanislava, zítra Gita

Michal David zazdil novou řadu Hlasu: Vítěz prý stejně nemá šanci být slavný!

Michal David soutěžící lačnící po slávě nejspíš nepotěšil.
Michal David soutěžící lačnící po slávě nejspíš nepotěšil. (Aha! – Karel Kopáč)

Už za pár týdnů začne druhý ročník pěvecké soutěže Hlas ČeskoSlovenska. Do křesla pro kouče znovu usedne také hitmaker Michal David (53), který v první řadě dovedl k vítězství ukrajinskou rodačku Ivannu Bagovou (21). David teď připustil, že výhra v soutěži zárukou úspěchu není…

Hodně se napsalo o tom, že životnost hvězdiček, které stvoří talentové soutěže jako SuperStar, X Factor nebo právě Hlas ČeskoSlovenska, je poměrně krátká. A nejde jen o finalisty, ale také vítěze, kterým nepomohou ani vavříny. V show Drzá Diana to přiznal i Michal David, který bude přesto zanedlouho hledat další výjimečné hlasy."Ivanna Bagová byla skvělá zpěvačka, kterou jsem měl na koncertech i na klasiku a měla obrovské ovace. Ale bohužel rádia nechtějí tyto formáty tlačit, protože televizní soutěže nejsou pro ně bratelné,“ řekl Michal David a dodal: „Takže se ten člověk nedostane s žádným hitem ven," dodal tvůrce desítek hitů. Soutěžící, kteří už brzy budou bojovat o vítězství v Hlasu ČeskoSlovenska, tím ale nejspíš nepotěšil.Přečtěte si
bobosa
25. 2. 2014 • 19:08

Sra.čka na kterou se nechci a ani nebudu dívat...

anezat
25. 2. 2014 • 17:57

leidy2
25. 2. 2014 • 17:43

Na takové soutěže se rovněž nedívám.Je to velmi ubohé ,ale kouči se pořádně napakují. Jandová ať neukazuje svoje kozí nohy. Je na ni příšerný pohled.

rezacek
25. 2. 2014 • 13:47

Má pravdu. Dnes už není možné, aby se nějaký kolotočář chytil průměrného muzikanta a nadprůměrného fízla v jedné osobě, s ním se dostal "nahoru", zpíval častušky pro Husáka, vyřvával odrhovačky na spartakiádě, sbalil odkvétající tenistku, "ukradl" barák po emigrantech (za odměnu od komunistů) a ještě využil i umírající dceru k vlastní propagaci. A pak se nas/ral do každé druhořadé soutěže - prostě taková Bohdalka v kalhotech. Anebo Otakar Vávra naší pop-music - vyhovuje každému režimu. Až na ten striptýz na balkóně, v tom na Bohdalku (zatím) nemá.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.