Linda Rybová v cyklu Škoda lásky: To božské tělo nebylo její, ale dublérky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 5. února 2023

Svátek slaví Dobromila, zítra Vanda

Linda Rybová v cyklu Škoda lásky: To božské tělo nebylo její, ale dublérky!

Linda Rybová si na odvážné scény už netroufla a požádala o dublérku.
Linda Rybová si na odvážné scény už netroufla a požádala o dublérku. (Reprofoto ČT, koláž Ahaonline.cz)

Nahé filmové scény herečka Linda Rybová (38) neřadí mezi své nejoblíbenější. A ač má i po třech dětech postavu výstavní, vyhýbá se jim jako čert kříži. Jednu, pořádně odvážnou, jí předepisoval i scénář k povídce z cyklu Škoda lásky, kterou včera odvysílala Česká televize. Jenomže Rybové se do naha vůbec nechtělo.

Žhavou scénou ve sprše s kolegou Pavlem Řezníčkem (47) měla Linda Rybová okořenit povídku Manželka, v níž sehrála Řezníčkovu utajovanou milenku. Místo Rybové se ale před Řezníčkem musela svlékat jiná. „Linda Rybová si na tuto scénu přála dublérku, a tak jí bylo vyhověno. Byla najata dívka z modelingové agentury,“ prozradil deníku Aha! zdroj z natáčení.

Spokojeni tak byli všichni. Modelka s dokonalým tělem Lindě Rybové rozhodně ostudu neudělala a Pavel Řezníček si jistě jejích krásných tvarů jaksepatří užil. Nahou Lindu Rybovou jsme tak naposledy viděli ve filmu Tmavomodrý svět v postelové scéně s Ondřejem Vetchým.Autor:  kot

Přečtěte si
frannes
26. 1. 2014 • 14:23

Předem říkám tento díl seriálu Škoda lásky jsem neviděl prostě proto že výše citovaná herečka je u mne na indexu za její roli v seriálu Cesty domů,zvláště za období podivné lásky s Maškem(Etzler),vlastně jsou tam oba,jako mimopražský divadla v metropoli nenavštěvuji a v TV si vybírám,v tom seznamu jsou i zvučnější jména (nebudu jmenovat),munici si šetřím na glosy v diskuzi k těmto héércům.

karlos-999
7. 1. 2014 • 10:34

baronessa
7. 1. 2014 • 05:57

Velmi nepovedený seriál, díl s Rybovou byl asi nejslabší. Je vidět, že dobří scénáristé nejsou. A ti, co píšou scénáře, jsou zkažení mýdlovými operami a nejsou schopni napsat sevřený celek na půl hodiny tak, aby nenudil. Nejsou lidi, nejsou nápady. A navíc nejsou ani pěkní herci, Rybová dělá svému jménu čest.

j_cechy
6. 1. 2014 • 12:13

Mě to praštilo do očí hned - Rybová je bílá, jak stěna a ta baba v té sprše byla jak od moře.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.