Drsné Cesty domů: Další hlava v krvi, další smrt! Kdo zemřel tentokrát? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 1. února 2023

Svátek slaví Hynek, zítra Nela

Drsné Cesty domů: Další hlava v krvi, další smrt! Kdo zemřel tentokrát?

Autoři seriálové postavy nemilosrdně kosí.
Autoři seriálové postavy nemilosrdně kosí. (Foto TV Prima)

 Seriál Cesty domů přitvrzuje. Dnes večer zůstane další postava na zemi v krvi. Tentokrát jde o Ivanu Pánkovou, kterou představuje Linda Rybová (37). Hraje pěknou mrchu a někdo ji zavraždí.

Seriálová státní zástupkyně je ztělesněné zlo. Motiv k vraždě má snad každý, kdo s ní přišel do styku. Není tedy divu, že končí násilnou smrtí...
Natáčení nebylo pro Lindu Rybovou nijak pohodové. Dlouho musela ležet s hlavou v kaluži umělé krve. „Přemýšlela jsem, jestli neodejdu s růžovým přelivem, jestli vůbec barva z vlasů pustí,“ prozradila herečka.

Ani strnulá poloha, v níž musela setrvat delší dobu, nebyla zrovna pohodlná. Navíc musela mít jako mrtvola otevřené oči a nemrkat. „Bylo to nepříjemné,“ připustila Rybová.

Z Cest se stává tak trochu Kriminálka Hradiště. „Děj musí být dramatický, divák se nesmí nudit. Náš seriál není pohádková selanka, je to živý obraz života,“ vysvětlil režisér Jiří Adamec. „Za tři roky, co Cesty točíme, už zemřelo 17 postav,“ upřesnil. Ne vždy ale odcházely ze seriálu krvavou cestou. Zaúřadovala například rakovina nebo jiná těžká nemoc.

A kdo ještě v seriálu zemřel? Podívejte se do galerie!Autor:  hoh

Přečtěte si
valenta008
9. 10. 2013 • 09:02

KINTY,za normálních okolností by jsi měla pravdu.Tady jde ale o to,že tento seriál s původními herci a dějem byl skutečně velmi sledovaný a teď se na něj dívá málokdo.Před časem se Adamec v opilosti vyjádřil,že stejně nechá všechny umřít a bez ohledu na diváka toto plní a PRIMA mu tuto zvrhlost toleruje i za cenu ztráty diváka.

reiner
9. 10. 2013 • 08:52

Proboha, nestrašte! Jen doufám, že je skutečně mrtvá a už se nevrátí.

kinty
8. 10. 2013 • 08:00

Vy, co tady nadáváte na seriál a na herce,hrají jenom podle scénáře,každý si nějak vydělává ,je to prostě všechno o penězích, když se vám to nelíbí , prostě na to nekoukejte,nikdo vás nenutí.Mě se taky nelíbí Vyvolení,nikdy jsem na ně nekoukala,stačí mi ukázky, ale přesto na ně nenadávám, každý jsme nějaký,On v té televizi velký výběr pořadů není a než se koukat na ty americké škváry, to radši český seriál,jak se říká blbej ,ale náš.

valenta008
7. 10. 2013 • 17:55

Adamec by se měl léčit,je z něj psychopat a vedení PRIMY by mělo tento kdysi úspěšný seriál stáhnout okamžitě z programu.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.