Linda Rybová přiznává: Chybí mi základní vzdělání! Musím se doučovat s dětmi… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. března 2023

Svátek slaví Leona, zítra Ivona

Linda Rybová přiznává: Chybí mi základní vzdělání! Musím se doučovat s dětmi…

Linda Rybová
Linda Rybová (Foto Aha! – Petr Novotný)

Herečka Linda Rybová hraje v Cestách domů pěknou potvoru, ale doma se spíš kaje. Trápí ji, že kvůli svému (ne)vzdělání se nemůže ani s jedním ze svých tří dětí učit.  

„Měla jsem se školou problém. Od páté třídy jsem přešla na baletní konzervatoř a učení jsem úplně vypustila, protože jsem si myslela, že budu baletka. Pohybu bylo na škole hodně a já jsem chodila v sedm večer domů dost utahaná. Měla jsem pořád jiné zájmy, více než sedět ve škole mi přišlo důležitější bavit se s lidmi, kteří jsou zajímaví, mají mi co říct a můžu se od nich něco dozvědět. Na herecké konzervatoři to byl úplný rozstřel,“ svěřuje se Rybová v magazínu Glanc.

„Byla jsem takový praktik života, což je na jednu stranu dobré, ale na druhou stranu mi chybí základní vzdělání a dohání mě to. Měla bych se s dětmi něco doučit, je to důležité a považuji to za svůj velký handicap,“ říká dále herečka a dodává, že její manžel David Prachař je na tom stejně, ale vůbec to neřeší.  Autor:  mpa

Přečtěte si
svatadala
24. 1. 2014 • 14:28

O Lindě Rybové, dle jejího chování a vyjadřování, se dá pochybovat i o tom, že má vůbec dokončenou základní školu. Jak otevře hu-bu poznáte co je to za bl-bku. Jo, tahat chlapy od rodiny, to je jediné co jí jde. Nafláká si mraky par-chantů a pak heká. Vypadá jako stará domovnice, vzhledem i chováním.

prroud
13. 10. 2013 • 09:49

Me prijdes nadrzenej akorat ty,podle tvyho vyjadrovani,a vis co je na tom aspon krasny? Ze se svym slovnikem i nadrzenej zustanes)))))))))))),protoze poradna baba by si o takovyho burana ani kolo neoprela

prroud
12. 10. 2013 • 16:57

rentierskej! ,ale to prece nejsou zadny celebrity!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.