Polákovou fyzicky napadl známý herec! Dal jí těch facek asi pět | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 4. října 2023

Svátek slaví František, zítra Eliška

Polákovou fyzicky napadl známý herec! Dal jí těch facek asi pět

Herečka a zpěvačka Bára Poláková
Herečka a zpěvačka Bára Poláková (Archiv Blesku)

Herečce Báře Polákové (39) se podařilo pořádně vytočit kolegu Miroslava Krobota (71). Ten dokonce vybuchl tak, že Báře několikrát nafackoval! Co ho k tomu vedlo?

Miroslav je za normálních okolností dobrota sama. Dokazuje to i fakt, že na natáčení filmu Facky lásky zval bezdomovce z okolí, aby se najedli z jejich cateringu, což potvrdila i režisérka filmu Michaela Svojtka Bártová. Ta ale od Krobota potřebovala trochu zlosti. Měl Báře vlepil facku, bylo to ve scénáři. On se ale dušoval, že nic takového neudělá. Tak začala jednat.

„Tak jsem si Báru vzala na stranu a poprosila ji, aby před Mirkem ty jeho bezdomovce seřvala, že smrděj a ať okamžitě z placu vypadnou. Bára je profesionálka, o výsledek jí jde v první řadě, takže se toho zhostila s takovou vervou, že tomu jednomu žebrákovi za chvilku tekla krev z nosu. Jakmile to Mirek zjistil, dal jí těch facek asi pět, musela jsem pak mezi ně skočit,“ prozradila režisérka, která nakonec dosáhla svého a jako bonus získala i vtipnou historku.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.