Připravte si kapesníky! Dojemný zvrat u Moniky a Leoše Marešových | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 10. prosince 2022

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Připravte si kapesníky! Dojemný zvrat u Moniky a Leoše Marešových

Leoš a Monika Marešovi
Leoš a Monika Marešovi (Instagram)

Okamžiky plné dojetí! Šestačtyřicetiletý Leoš Mareš popsal první setkání dcerky Alex a jeho dvou dospívajících synů. 

„Syny jsem s dcerou neseznamoval nějak programově. Viděli Alex až po čtyřech měsících. Řekl jsem jim, že když ji budou chtít vidět, mají si o to říct. Nechtěl jsem je do toho nutit,“ prozradil Leoš Mareš v rozhovoru pro pořad Život ve hvězdách.

Tajná svatba Leoše Mareše s Monikou Koblížkovou: Na obřad pozvali jen rodiče a svědky!

Video se připravuje ...

„Sám jsem si říkal, že když k sobě najdou v budoucnu cestu, je to jejich sestra a budu rád. Ale nechtěl jsem to organizovat stylem teď budeme všichni dohromady jedna velká rodina. A překvapilo mě, jak moc to kluci první setkání prožívali. Chovali ji, jezdili s kočárkem, samozřejmě mi to přišlo dojemné. Ale nechtěl jsem to vůbec tlačit,“ okomentoval Leoš důležitý mezník v soukromém životě.

Monika Marešová se synem, který ji přerostl: Jak proběhlo poslední setkání s Karlem Gottem?

Video se připravuje ...Přečtěte si
jima
7. 10. 2022 • 08:48

To bude lez. Jinak by z toho setkani Mares zverejnil Million fotek.

alexa-lexa
7. 10. 2022 • 08:09

Tak kapesníky by si měli připravit hlavně ty jeho faninky!! Za to jak je prolhanej, pokud si vzpomínám tvrdil, že kluky mají ve střídavé péči, takže je jako čtyři měsíce neviděl?? Ta jeho baboženská je asi teda nemá zase tak ráda jak vykřikovala!! Od začátku jejího těhotenství si myslím, že nerodila ona, ale to je muj názor. Takže v týhle, rádoby skvělý rodince, někdo pořádně lže a nebojím se říct, že jsou to oba.Chlubit se, že po čtyřech měsících kluci konečně viděli sestru, to může je blbec!!!

AHel
6. 10. 2022 • 17:22

také jsem se podivila, 4 měsíce....soudí podle sebe nebo co...jaképak tlačení, děti do berou jinak....možná práce macechy....ono si to všechno sedne...

veselabublinka
6. 10. 2022 • 17:12

Kluci nechodí k tatínkovi běžně domů? Přijdeme mi to strašně dlouhá doba!

illenne
6. 10. 2022 • 09:40

Kapesníky rozhodně nepotřebuji, bývá normální, že se sourozenci seznámí po skončení šestinedělí, když je k tomu vůle. Leoš Mareš tomu dal prostor až po 4 měsících, což je jeho rozhodnutí, přestože divné. Tak snad budou kontakty sourozenců častější. Důvody mohou být různé a nejen ten, který uvedl. Jeho synové jsou fajn kluci, sportovně založení a mají skvělou a sympatickou maminku.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.