Psychický teror Grossové: Dávaly mi to sežrat, šokuje Natálie | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 10. prosince 2022

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Psychický teror Natálie Grossové: Dávaly mi to sežrat, šokuje

Natálie Grossová
Natálie Grossová (Blesk – T. Tran, M. Pátek, K. Kopáč)

V útlém věku se může pochlubit kariérou snů, na které taky tvrdě dře. Zpěvačka a herečka Natálie Grossová (20), která dnes slaví kulatiny, ale neměla vždy na růžích ustláno. Sama může potvrdit, že známé jméno je pro ni darem i prokletím.

Platí za uznávanou muzikálovou zpěvačku a nadějnou herečku. Své místo v českém showbyznysu si poctivě vybudovala, s větší pozorností se ovšem setkávala ještě před hudebním vzestupem. „Známá odmalička jsem nebyla díky showbyznysu, ale díky tomu, do jaké rodiny jsem se narodila," myslí si dcera Stanislava Grosse (†45).

Natálie Grossová na zkouškách Fantoma: Řekla, jak to mají s Kajumim!

Video se připravuje ...

Ačkoli se momentálně častěji setkává s chválou, ostrá kritika jí bohužel též není cizí. „Celej život se setkávám s negativními komentáři nebo zprávami. Člověk se snaží vnímat víc ty lidi, co ho podporují, než ty, kteří se ho pokouší srážet dolů,“ prozradila Natálie v rozhovoru pro Super.cz.

Hroší kůži si pěstuje už od útlého věku. V dětství ji totiž srazila na kolena nepříjemná zkušenost se zákeřnými spolužačkami. „Když jsem chodila na základku, byla tam třída plná holek, takže tam bylo samozřejmě hodně nenávisti a závisti. Takže jsem se setkala ne vyloženě se šikanou, ale pro mě to bylo psychicky dost náročné, protože mi to dávaly sežrat," přiznala muzikálová zpěvačka, která se z psychického nátlaku naštěstí vzpamatovala a nepříjemný zážitek ze sebe dokázala setřást. „O to víc se snažím makat a dokázat lidem, že to není tak, jak oni říkají, ale že si opravdu tu roli zasloužím," řekla v závěru rozhovoru Natálie Grossová.

Natálka Grossová a Adam Kajumi: Jak to mají se sexem?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.