Alena Mihulová (53): Obtěžování kvůli Sestřičkám! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 25. září 2023

Svátek slaví Zlata, zítra Andrea

Alena Mihulová (53): Obtěžování kvůli Sestřičkám!

Alena Mihulová
Alena Mihulová (Profimedia.cz)

Herečka Alena Mihulová, která momentálně hraje v divácky oblíbeném seriálu Ulice, je známá především díky filmu Sestřičky, kde si zahrála jako sedmnáctiletá! Od té doby má menší problém s lidmi.

Lidé ji kvůli slavnému filmu berou jako opravdovou sestřičku a tak se Aleny občas ptají na jejich zdravotní problémy. Jiní by to mohli brát jako obtěžování, Alena se tomu směje a ví, že v tom není sama. Například Petra Rychlého prý také neustále zastavují a ptají se ho na rady ohledně zdraví. Někteří holt neumí oddělit realitu od seriálu či filmu.

„Mám to podobně vzhledem k tomu, že hraju dlouhodobě zdravotní sestry. Pořád se mě lidé na něco ptají. Nejčastěji na to, co by měli dělat s bolavým žlučníkem, jestli už je nutné, aby šli na operaci, nebo jestli to ještě vydrží,“ pověděla časopisu Sedmička se smíchem Alena Mihulová, která nedávno zazářila ve snímku Chvilky, kde si zahrála s Jenovéfou Bokovou.

Alena Mihulová: Doufám, že budu dobrá tchyně! 

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.