Největší problém vyřešen: Víme, kdo povede Meghan k oltáři! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 1. června 2023

Svátek slaví Laura, zítra Jarmil

Největší problém vyřešen: Víme, kdo povede Meghan k oltáři!

Meghan Markle.
Meghan Markle. (ČTK, Instagram)

Poté, co vyšlo najevo, že se otec Meghan Markle (36) Thomas Markle (73) ze zdravotních důvodů nedostaví na královskou svatbu, všichni si kladli otázku, kdo ji povede k oltáři. Kensingtonský palác nyní vydal oficiální prohlášení, kdo půjde s Meghan uličkou.

Otec nevěsty Thomas Markle vzhledem k vážné operaci nemůže cestovat a proto svou dceru Meghan nedoprovodí uličkou. Sázkové kanceláře už vypsaly kurzy na to, kdo Meghan dovede k oltáři. Hromada lidí je přesvědčena o tom, že půjde uličkou sama. Totéž sama loni zažila tenistka Serena Williams (36), která je na svatbu pozvaná.

Podle Thomase by Meghan měla provdat  právě její maminka Doria. V historii královských svateb by to nebylo poprvé, kdy nevěstu odvede k oltáři žena, ale vše je jinak! Kensingtonský palác dnes prozradil, koho Meghan požádala, aby byl jejím doprovodem.
„Slečna Meghan Markle požádala Jeho královskou Výsost prince z Walesu, aby jí odvedl k oltáři v kapli sv. Jiřího v její svatební den. Princ z Walesu je poctěn přijmout slečnu Markle do královské rodiny touto cestou,“ stálo v prohlášení Kensingtonova paláce.

Další informace o svatbě Harryho a Meghan najdete ZDE!

 Tradice nade vše: Jak Harry a Meghan stráví předsvatební noc?

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.