Smutné: Z feťačky Katky z dokumentu Třeštíkové je stará troska! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 9. prosince 2023

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

Smutné: Z feťačky Katky z dokumentu Třeštíkové je stará troska!

Katka ve stejnojmenném dokumentu od Heleny Třeštíkové.
Katka ve stejnojmenném dokumentu od Heleny Třeštíkové. (Aerofilms)

Narkomanka Katka z dokumentu režisérky Heleny Třeštíkové je stále naživu. S drogami nepřestala, vypadá opravdu bídně a zestárla o desítky let. V úterý se objevila na pražské Bulovce, kde pověděla muži, který Katku poznal a vyfotil, o svém životě.

Katku si lidé stále pamatují. Když navštívila pražskou nemocnici, jeden muž pořídil její fotografie a dokonce si s Katkou popovídal. ,,Dle jejích slov se jí daří dobře," napsal dle Blesku autor k fotce narkomanky. Její přítel Roman je prý ve vězení.

,,Prodává se teď výhradně za drogy. Pořád, i když vypadá na sedmdesát. Dealerovi je to jedno. Katka se ze své závislosti dostat nechce a už ani nemůže, protože kdyby přestala brát heroin, tak umře. Denně bere 2,5 gramu heroinu třikrát denně," řekl serveru Refresher.cz bývalý bezdomovec a prostitut Karim. Narkomanka je tedy opravdovou troskou, která už nemá šanci na záchranu.

Režisérka Třeštíková si tehdy devatenáctiletou feťačku vybrala do dokumentu kvůli tomu, že si jako jedna z mála dokázala přiznat, že má velké problémy. V projektu také zaznamenala její těhotenství a porod dcerky Terezky, kterou kvůli drogám opustila.

Na trailer dokumentu Katka se můžete podívat zde:Přečtěte si
ellenic
14. 8. 2017 • 11:47

A to mi ji má být líto . Nikdo se nemůže vymlouvat na to, že neměl podmínky. Dnes může pracovat pokud chce každý a postarat se i o své bydlení také. S manželem jsme pracovali, pořídili si družstevní byt, dobře vychovaly své dcery , které jsou vzdělané. Nikdy by nás nenapadlo brát drogy, holdovat nad míru alkoholu a spoléhat se na záchranu dobrodinců. A také jsme měly společný krásný život i přes počáteční problémy a chyby.

arnostarno...@...
12. 8. 2017 • 13:40

Vždyt i k tomu nikdo nenutil každy má své starosti a kvůli tomu přece nebudu hnusnej smradlavej feták oni dostávaj jehli,stříkačky zdarma !!!! a lidi s CUKROVKOU si to musí platit tK kde jsme..... at umře alespon bude o jednoho asociala méně... Divné je že na dogy má a nic jiného taa kde ty prachy bere pokud se prodává tak asi málo jinak by se měla dobře a ne tohle co předvádí na city to už nemůže skoušet lidi nejsou tupci... a že nějaká režisérka tohle zveřejní apsolutně nezájem pokud je to hnusná fetačkatak at si to vyžere sevším všudy... rakvý je dost a jsou za darma státní alespon se ušetří... a pochovejte ji hodně daleko od lidí a to se netýká jenom jí ale všech fetáků do hnoje snima vždyt jenom roznáší nemoci a bůch ví co

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.