Dcera Batulkové Mariana Prachařová: Za co vyměnila herectví? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 26. května 2024

Svátek slaví Filip, zítra Valdemar

Dcera Batulkové Mariana Prachařová: Za co vyměnila herectví?

Mariana si zvolila dráhu profesionální zpěvačky.
Mariana si zvolila dráhu profesionální zpěvačky. (Martin Hykl, Facebook)

Ačkoliv si Mariana střihla jen pár rolí, když byla malá a jednu roli v dospělosti, herectví už chce pověsit na hřebík. Poté co měla menší roli v seriálu Ulice, se jí nabídky nezačaly hrnout, takže asi herecky nikoho nezaujala. Mariana si také na žádnou herečku ani nehraje a chce se soustředit jen na zpěv…

V hudbě se cítí jako ryba ve vodě, i když spolupracovala jen na jedné původní písni s názvem S tebou. Parťáka v singlu jí dělal zpěvák Ezy Hýbl. Herectví jí prý takovou radost jako zpěv nepřináší a na castingy nemá nervy.

,,Když jsem byla malá, tak jsem točila hodně, byla jsem taková bezprostřední, ale pak se to ve mně nějak zlomilo. Castingy jsou pro mě psychicky náročné, tak jsem z toho úplně vypadla. Asi to není pro moji povahu nejlepší profese,“ svěřila se Sedmičce Prachařová. V hudební branži se Mariana momentálně zaměřila hlavně na zpívání coverů oblíbených zahraničních celebrit.

,,Chtěla bych udělat něco dalšího, ale je to strašně těžký sehnat hudbu, která by mě bavila, a text, aby mi něco říkal, takže zatím jedu covery,“ dodala. Správná umělkyně by si ale mohla skládat texty sama, není to pravda? Třeba i k tomu se jednou hezká blondýnka dostane…

Na video s Marianou se můžete podívat zde:

Video se připravuje ...Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.