Nečekané přiznání Zdeňka Svěráka: Miluje vůni exkrementů! Tedy těch koňských... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 22. března 2023

Svátek slaví Leona, zítra Ivona

Nečekané přiznání Zdeňka Svěráka: Miluje vůni exkrementů! Tedy těch koňských...

Zdeněk Svěrák má zálibu ve zvláštní vůni.
Zdeněk Svěrák má zálibu ve zvláštní vůni. (Aha! – Alexandr Malachovský, ČTK)

Dramatik, scénárista a herec v jedné osobě Zdeněk Svěrák (79) promluvil o tom, co má nejraději. Některá jeho vyjádření jsou překvapivá, ale vlastně potvrzují o jeho osobě to, že je opravdu zábavným člověkem, to ostatně potvrzují i ocenění, která získal za svou práci.

Nejoblíbenějším místem Svěráka není překvapivě Praha, možná je to tím, že zde bydlel od narození. „Nejraději jsem na chalupě. Je to pro mě nejlepší místo pro trávení dovolené. A ještě k tomu, když mi tam moje žena uvaří, není nic lepšího,“ řekl slavný režisér v rozhovoru pro magazín Exkluziv.

Chalupa je pro Svěráka zároveň místem, které miluje a prožívá tam ty nejkrásnější zážitky. Vzhledem k tomu, že jako svou nejoblíbenější vůni uvedl vůni čerstvých koňských koblih, je jasné, že k vesnickému prostředí má opravdu velmi silný citový vztah.

 Přečtěte si
ivoadler
1. 6. 2015 • 11:51

I já mám rád exkrementy. Ty slovní, od pana Svěráka. V poslední době je jich čím dál víc.

svatadala
31. 5. 2015 • 19:36

Pana Svěráka si vážím, ale být to někdo jiný, řeknu - fuj, čuně. Holt každému se líbí něco jiného, mě třeba vůně broskví.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.