Banášovou odrbali s charitou: Jak se Adela proti podvodníkům chrání? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Banášovou odrbali s charitou: Jak se Adela proti podvodníkům chrání?

Adela Banášová už si dává pozor, aby nenaletěla podvodníkům.
Adela Banášová už si dává pozor, aby nenaletěla podvodníkům. (Foto Aha! – Karel Kopáč, Facebook Silvie Kucharenko, ara)

Adela Banášová (34) je nejpopulárnější a bezesporu nejlépe placenou moderátorkou u našich východních sousedů. Není divu, že jako rozumná žena neutrácí veškeré vydělané peníze za nové šaty, auta a domy, ale nezdráhá se ani přispět potřebným v nouzi. Na téma charity se rozpovídala v souvislosti s účinkováním svého partnera Petra Modrovského (31) coby porotce v Tanci snov, kde jednotlivé páry tančí pro peníze, jež následně putují do rukou nemocných.

Adela Banášová má k charitativní činnosti blízko, ale dnes je již obezřetná, protože se v minulosti několikrát spálila - -jinak řečeno, naletěla. Měla jsem zkušenosti i s tím, že se pomoc zneužívala. Dělávala jsem i to, že jsem posílala peníze přímo na účet, ale to už nedělám. Když ode mě někdo chce peníze, zajímá mě, na co je potřebuje. V případě, že jde například o léčbu, tak řeknu, že to budu přímo financovat a tehdy vlastně zjistím, jestli to tak opravdu je," říká o svých zkušenostech webu Pluska.sk.


"Člověk nemá kapacitu na to, aby mohl každému něco zaplatit v rámci pomoci, pomáhám lidem přímo anebo přes různé nadace. Při mé práci se tomu ani nedá vyhnout, protože známé lidi často přímo oslovují. Je těžké říct, jestli je té pomoci z mojí strany dost, anebo málo," zamýšlí se Adela, která již několika dětem léčbu zaplatila. "Asi ne náhodou jsem se dostala do kontaktu s rodinami, kde si můžu ověřit, jakou pomoc potřebují i kam jdou peníze," uzavírá moderátorka.Přečtěte si
jakeline
17. 4. 2015 • 06:29

Líbí se mě že si nedává žádné plastiky a je přirozená ve svém projevu

tomirocker
13. 4. 2015 • 08:54

ked je sprosta,kto jej za to može,a vraj inteligentná

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.