Vzala si ho do pusy na dálnici! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 22. června 2024

Svátek slaví Pavla, zítra Zdeňka

Vzala si ho do pusy na dálnici!

Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...
Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...  (Foto ara)

Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...

S přítelem jsme jeli autem na výlet a v autě vedle nás se podle něj dělo něco nekalého. Řekl mi, že tam spolujezdkyně uspokojovala řidiče ústy. Já jsem to nepostřehla, bylo to na dálnici. On o tom ale pořád mluví a předhazuje mi to, nevím proč. Podle mě je to nemožné, vždyť by ten řidič mohl způsobit nějakou dopravní nehodu. (Dana, 38 let)

Dano, ale to je klidně možné, že spolujezdkyně uspokojovala řidiče ústy. Pokud mu to jeho řidičské schopnosti dovolují, jí se to líbí a nikoho neohrožují, nevidím na tom nic špatného. Spíš se mi to jeví jako velmi neobvyklé místo k erotickým hrátkám. Co se týká vašeho dotazu na partnera, zamyslete se nad tím, kdy jste mu to vy udělala na nějakém neobvyklém místě. Není to už moc dlouho? Nechtěl by to vzrušení zažít znovu? A nemůže třeba to vzrušení zažít s někým jiným, když ode mne se ho nedočká…?

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.