Manžel našel mladíčka do trojky: Totálně se to zvrtlo | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 1. prosince 2022

Svátek slaví Iva, zítra Blanka

Manžel našel mladíčka do trojky: Totálně se to zvrtlo

Paní Michaela radí našim čtenářům
Paní Michaela radí našim čtenářům (Foto ara)

Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...

S manželem máme sex ve třech celkem často. Jsme spolu už 15 let a náš sexuální život zkrátka potřeboval okořenit, tak jsme do toho šli. Vždycky bereme většinou muže. Tentokrát se manžel spřátelil v hospodě s mladíčkem, kterému je 20 let, nám s manželem je 35 let. Po pár týdnech nám na tu trojku kývl a šlo se na věc. Bylo to naprosto neskutečné a sex s ním bych měla pořád, asi jsem se zamilovala. Dokonce se s ním stýkám i tajně. Jak z toho ven a co na to řekne manžel? (Linda, 35 let)

Lindo, sex ve třech skutečně není pro každého, protože s sebou nese spoustu rizik. Jedním z nich například je, že se jeden z partnerů zamiluje. Holt se musí počítat s tím, že stát se to může. Teď je jen na vás, jak se rozhodnete. Pořádně si rozmyslete, zda vyměníte 15 let manželství za románek s dvacetiletým mužem. Možná jde z Vaší strany jen o dočasné pobláznění.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.