Vstřebávat mužské hormony pochvou... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 26. ledna 2022

Svátek slaví Zora, zítra Ingrid

Vstřebávat mužské hormony pochvou...

Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...
Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy... (Foto ara)

Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...

Dobrý den, mám zřejmě neobvyklý dotaz: Říká se, že žena, která se dlouho nemilovala je podrážděná, protože jí chybí mužské hormony- vstřebané pochvou nebo jinak z mužského ejakulátu. Je to opravdu pravda? Druhý dotaz je, kolik testosteronu je obsaženo v ejakulátu- stojí to vůbec za zmínku? Děkuji (Petra, 22)

Dobrý den, hormony vylučované pohlavními žlázami představují informační médium přenášené krevním oběhem. Jsou tedy vylučovány do krevního oběhu, nikoliv do ejakulační směsi. Ejakulát tvoří sekret prostaty, ten je alkalický a neutralizuje poševní prostředí, sekret semenných váčků, který obsahuje fruktózu, která je energetickým zdrojem pro spermie a spermie z vartlat. Myslím, že žena může být podrážděná z mnoha různých důvodů. Neuspokojivý sexuální život k rozladám jistě přispívá, ale jistě ne z důvodů nedostatku mužských hormonů, ale spíše z nedostatku vyplavených endorfinů, což jsou hormony každému tělu vlastní, které se vyplavují při příjemných prožitcích.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.