Zrušená Všechnopárty: Když skončím já, skončí i pořad, říká Šíp | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. května 2024

Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie

Zrušená Všechnopárty: Když skončím já, skončí i pořad, říká Šíp

Na poslední chvíli zrušil natáčení talkshow Všechnopárty! Jak Aha! moderátor Karel Šíp (78) potvrdil, skolila ho viróza. Navíc mu teď v televizi roste konkurence… Křesla, do nichž 18 let usedají ve Všechnopárty hosté, se změnila. Karel Šíp, až na pár šedin, je stále stejný. Vymyslel si název, počet hostů i notičky, podle kterých slavná talkshow pojede.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Jana Nováková
20. 01. 2024 13:13

Už aby ten pořad skončil a Šíp s ním.Před chvílí jsem shlédla něco z minulých dílů(­hosté­Carda,­Osič­ká,Bár­ta)a Šíp byl úplně nemožnej.Skákal do řeči,smál se svým vtipům,oslovoval Osičku "vole",pokládá "rádoby vtipný otázky",nahluchlýho nehraje,on nahluchlý je,s pamětí to je taky utrpení.Prostě má svý roky a zrovna jako Bohdalová a Krampol neví kdy odejít ze scény.Jsou trapní všichni tři.

Eva Komárková
02. 12. 2023 13:24

Je mu skoro osmdesát a měl by toho už nechat. Je evidentně nahluchlej. Kraus a Dědek jsou ale ještě horší.

Jana Nováková
01. 12. 2023 12:50

Ten pořad skončit nemusí,ale Šíp měl odejít už včera.Chová se k hostům příšerně,ze sebe dělá nechápavýho a myslí si,že je vtipnej.Napnout ho do luku,natáhnout a vystřelit.

Světlana Hladíková
01. 12. 2023 22:39

A Kraus? ten uráží a směje se i tomu, kdy to k smíchu není ! Šíp je boží , nechá se i opravit a směje se tomu, když je v omylu. Jani, tak se na něj nekoukejte

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.