Zesnulá Skořepová (†93): Nesplnili jí poslední přání! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Zesnulá Skořepová (†93): Nesplnili jí poslední přání!

Neměla nic jiného než divadlo. Děti Luba Skořepová (†93), vlastním jménem Libuše Hanušová, mít nemohla, muži se rozprchli, žila tedy jen pro hraní. Posledních dvacet let toužila získat největší divadelní metu, cenu Thálie. Nedočkala se jí...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

kafickomlicko
04. 01. 2017 20:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

defakto
04. 01. 2017 19:17

... se vším co je napsané v tomto článku souhlasím . Taky jsem očekával hlavně v roce jejich kulatin , že pani Skořepové bude udělena cena Thálie , říkal jsem si , kdo jiný si jí zaslouží víc , ale bohužel nedočkala se ! Bylo pro mně velké sklamání , když cenu dostala paní Hlaváčová , která ještě na svou cenu mohla ještě nějaký ten rok počkat, zatím co Luba se už nikdy nedočká .
Nemá cenu rozebírat jak se s ní rozloučilo ND někde na schodech foayé , vypadá to tak , že ND si jí dostatečně nevážilo ,
když kůli ní nemohli zrušit , nebo aspon posunot skoušku na později.

londynskypes
04. 01. 2017 18:48

stejne to nevedela uvedomte si zemrela ....pohreb mela no a co vite co lidi nemá ani tenhle dustojny pohreb a urcite by si ho vetsina zaslouzila daleko vic

jity
04. 01. 2017 13:00

Lidé zapomínají na úctu, neváží si snad ani sebe. Dnes je taková doba, že vše hlavně pro kariéru a prachy.

ararat
04. 01. 2017 09:10

Mohou se stydět,ani tohle ji nedopřáli.Čest její památce.

jarypadlo
04. 01. 2017 08:35

Netvrdím že byla miořádná,ale dobrá a velmi dobrá jistě ano.Vedení ND se může kvapem rozloučit taky a letět.Ještěže obřad neudělali na náměstí V.Havla.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.