Nejstarší Gottova dcera Dominika v slzách: Ivana jí tátův nádor tajila! Dozvěděla se o tom až jako všichni ostatní... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Nejstarší Gottova dcera Dominika v slzách: Ivana jí tátův nádor tajila! Dozvěděla se o tom až jako všichni ostatní...

Je tohle normální? Nejstarší dcera Karla Gotta (76) byla o tom, že lékaři diagnostikovali jejímu otci rakovinu mízních uzlin, informována až v pondělí. Tedy stejně jako celý národ! Slavíkova manželka Ivana (39) přitom o zhoubném onemocnění svého muže věděla podle informací deníku Aha! už od minulého týdne. Ale snažila se to tajit i před Dominikou Gottovou (42)!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

zamlzena
04. 11. 2015 11:41

Tyhle kozorohy a vodnářky.Chlapi v sukních.... více rozumu než citu. Já,já, já , pak dlouho nic a zase já. Tragické, když ten jejich "rozum" nedosahuje ani průměrné inteligence, poškozují a to i sebe. Divím se, že docházel k Pirkovi a neměl celkovou prevenci. Doma zdravotnís estru a dochází až k akutním problémům, které nemoc odhalí. Podivné jednání a zroucené zdravotnictví. Nyní nasadí luxusní léčbu,která život / možná spíše jakési živoření/ spíše asi jen prodlouží.

amplituda
04. 11. 2015 09:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20160509
04. 11. 2015 10:10

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fortun
04. 11. 2015 09:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.