Starý mládenec Jaromír Jágr otevřeně: Které nabídne prstýnek? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Starý mládenec Jaromír Jágr otevřeně: Které nabídne prstýnek?

Ve 43 letech strčil Jaromír Jágr na MS v Česku do kapsy o generaci mladší hráče. Navíc si bohatou kariéru ještě aspoň o dva roky prodlouží. Že tím oddálí případné založení rodiny, to si ale nevyčítá.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

nicnezpravda.
13. 06. 2015 15:02

Já jsem zhubla 5 kg bez námahy..a další 2 teď když méně jím..v tom vedru jsem ani neměla hlad..takže celkem 7 kg a už mi to stačí..váhu mám teď v normě 160 kg..dokonce možná 3 kg podváhu

nicnezpravda.
13. 06. 2015 14:51

.
Dneska tady zase ze mne lezou h.o.v.n.a !
všechno vím..
všechno znám..
všude jsem byla...
..a každý den se vybleju na AHA a Blesku

subrosa1976
13. 06. 2015 14:49

V poslední době kolem sebe vidím hodně chytrých a zajištěných lidí, které by zaručeně poskytli novému životu kvalitní genetickou výbavu a oni děti nemají. Je to asi tím, že jsou chytří a mají na sebe vysoké nároky a třeba si díky tomu, že si uvědomují závazek toho závazku bojí, doba je zlá. A na druhou stranu vidím kolem sebe strašně moc hloupých a nevzdělaných lidí, nezajištěných, kteří plodí a rodí děti bez hlubšího zamyšlení nad tím, co svým dětem poskytnou za zázemí a Tito lidé většinou díky své hlouposti ani nepřemýšlí nad tím, jak děti uživí a zajistí a prostě hodnotí fakt mít děti, jako povinnost a samozřejmost, což je absolutní pitomost, potom ten národ a ta sociální skladba vypadá, tak jak vypadá. Každý druhý závislý na státu a totálně na pokraji chudoby. Ale co je horší, lidé se nepoučí a v podstatě takovým blbcům to vyhovuje. Je to fakt síla. Jágr by dětí uživil a zajistil sto a přesto váhá, což naprosto chápu a tomu se Vy všichni co máte tři děti a rozum žádný a do kapsy hluboko říká ZODPOVĚDNOST.

nicnezpravda.
13. 06. 2015 14:53

Ty seš taky důležitá jako uschlý h.o.v.n.o u cesty ,grafomanko !

nicnezpravda
13. 06. 2015 20:41

Máte pravdu..plevel se množí nejsnáz..toto přísloví sedí..a proto je nejen v ČR nejvíc hlupáků.

nicnezpravda
13. 06. 2015 12:47

Pokuď jde o to mít děti,tak to určitě není jen o vlastním rozhod­nutí­..ne­plod­ní lidé by mohli vyprávět..že to bylo rozhodnuto za ně..dříve..dneska už je t léčitelnější..a někdy jde i o peníze,atd..dneska to není levná záležitost pořídit si děti..

nicnezpravda.
13. 06. 2015 14:56

kde máš tečku K.U.N.D.O z ryby ?

cukrenka
13. 06. 2015 11:52

Patří mezi ty, kteří něčemu obětovali život. Něco za něco, ale hlavně ať nesejde z vybrané cesty. měnit směr pozdě se nevyplácí, příkladem je KG.

prdyvrdy
13. 06. 2015 13:16

pro chlapa není tak důležité mít rodinu, hlavní je pro ně práce a úspěch-teda pokud to není nemakačenko a lempl. Souhlasím s tím, že je zbytečné si vázat na krk hloupé závaží.

nicnezpravda
13. 06. 2015 13:31

chlapy se touží co nejvíc rozmno­žit.­.res­pekti­ve oplodnit co nejvíc žen..to je podvědomě daná věc..což se s rodinou neslučuje..proto pak zakládají několik rodin..ženy nejsou jako chlapy,že by chtěli mít v dítěti svoji kopii..

petrfanda
13. 06. 2015 11:49

http­s://ww­w.you­tube­.com/w­atch?­v=zX8b­cNQL0vQ

j-a-n-a
13. 06. 2015 11:08

V hokeji dokázal fakt hodně, to klobouk dolů. Jen si myslím, že díky tomu, jak se o něj vždy starala matinka a do všech vztahů mu hodně mluvila, že už má v sobě prostě ty její "skvělé rady" tak zakořeněný, že si jen těžko nějakou najde. No přeju mu aby se mu dařilo.

nicnezpravda
13. 06. 2015 12:50

To není pravda,jen ho chránila před rozvodem..jelikož správně tušila,že by musel přijít..Jarda s žádnou nevydrží celý život,to sám před dvěma lety přiznal..že nevěří,že by s nějakou vydržel déle než 10 let..maximum u něj bylo těch 6 let,s tím,že už to vždy vypadalo na rozchod o 2 roky dříve..takže tak 4 roky..

jity
13. 06. 2015 09:43

Které nabídne nebo nenabídne prstýnek je snad jeho věc. Zřejmě mu to takto vyhovuje a nikdo nemá právo mu kecat do života. Jágr je jen jeden a zatím nás všude dobře reprezentoval, zkrátka má můj obdiv.

nicnezpravda
13. 06. 2015 13:03

sám řekl,že se nikdy nechce ženit a v dnešní době už to není povinost se ženit..může mít děti i nemusí,ale nepotřebuje vstupovat do manželství

monza
13. 06. 2015 07:58

Kterýmu?

soltero1
13. 06. 2015 06:22

Není on trošku divnej??

gurke
13. 06. 2015 12:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

nicnezpravda
13. 06. 2015 13:05

ale tebe by stejně nechtěl i kdyby byl totální buzík

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.