Stanislav Gross (†45) je mrtev: Zákeřná choroba mu nedala šanci, přesto doufal v delší život! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 5. května 2024

Svátek slaví Klaudie, zítra Radoslav

Stanislav Gross (†45) je mrtev: Zákeřná choroba mu nedala šanci, přesto doufal v delší život!

Po těžké nemoci zemřel bývalý premiér a sociální demokrat Stanislav Gross.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hadaja
16. 04. 2015 12:56

Upřímnou soustrast hlavně dětem, ať bylo co bylo byl milující otec, staral se o rodinu,což dnes už není tak obvyklé,z
holčiček měl určitě radost, je to smutné

nicnezpravda
16. 04. 2015 13:00

ano je ale dnes a denně umírají i mladší lidé..a ty příběhy jsou ještě horší..oni jsou aspoň finančně zajištění..v mnoha případech se neopak pozůstalí dostanou do dluhů a finanční tísně po úmrtí otce..

nicnezpravda
16. 04. 2015 12:53

Nemá cenu teď psát komentáře..možná až s odstupem..lidsky je mi líto jeho nemoci a že se dožil málo let,je ovšem fakt,že se dopustil různých finančních podvodů a jiných chyb,za které neměl umřít ale měl tam přijít možná trest v podobě vězení..

nicnezpravda
16. 04. 2015 12:42

Protekční spratek Pavel Novotný se teď raduje jako když umřela Bartošová To pak hodinu poté opakoval,jak bude spát naprosto v klidu Je to odpad a ani potom co se stalo jeho otci se nezměnil..

nicnezpravda
16. 04. 2015 12:38

Jinak bylo jisté už v říjnu,že slaví poslední narozeniny..ale je to pro něj lepší,než kdyby měl být další roky v tom stavu..

nicnezpravda
16. 04. 2015 12:36

Možná umřel "přirozeně",možná se nechal odpojit nebo mu píchli smrtící injekci..možné je vše..byl už ve stavu,kdy nechtěl žít,jelikož se nemohl ani pohnout..

nicnezpravda
16. 04. 2015 12:29

Peníze nikomu nezajistí štěstí ani dlouhý život,někdy ho naopak zkrátí,protože ho někdo např.kvůli penězům zabije..

nicnezpravda
16. 04. 2015 12:25

Nevím kolik se dožili jeho rodiče ale asi moc ne..nepamatuju,že by se o nich kdy psalo..takže to jsou asi geny..měl v genech dožít se málo let..když mu bylo 40 let tak se přitom ještě cítil naprosto zdravý,jen zmiňoval že se mu zhoršil zrak..

ararat
16. 04. 2015 12:23

Velmi smutný příběh Stanislava Grosse,nedělal vše dobře,ale přesto zůstal a byl člově­kem,man­želem­,tatín­kem,a možná synem strýcem...odešel velmi brzy a nikdo by tak brzy neměl ještě odcházet,bohužel příroda velí a tomu se musíme podrobit všichni,a je úplně jedno co jsme za ten život napáchal, a kým jsme bylii..kdo mu smrt přál a přeje,je nešťastník,protože i tohoto,člověka může potkat podobná situace a nikdo nejsme vyjmuti..odpouštět se má..vyjadřuji rodině upřímnou soustrast

nicnezpravda
16. 04. 2015 12:26

Myslím,že jeho rodiče jsou již dávno mrtví..a pak by to bylo genetické..že žil krátce..na dnešní dobu..v některých dobách se lidi dožívali maximálně 30,takže vše je relativní..

prdyvrdy
16. 04. 2015 12:36

pěkně napsané, zemřel mladý a určitě milovaný. Soustrast celé jejich rodině. Strašně lituju dcerky, pro děti je to celoživotní truma tátu nikdo nenahradí. BUde jim chybět celý život.

nicnezpravda
16. 04. 2015 12:40

možná..ale když s nima mohl být,tak dělal kariéru..to jsou ty paradoxy..když s nima měl být,tak nebyl a když jo,tak na krátkou dobu..pro děti jsou ale nejdůležitější první roky života a to asi promeškal..

prdyvrdy
16. 04. 2015 12:45

bože proč nemlčíš? Tátové jsou od toho aby zajistili rodinu a ne aby byli doma s dětma. Však on si jich užil, ale holky jsou hodně malé a teprve okolo 18 let ho budou potřebovat- tátové se mají dožít maturit, státnic, svatby a vnoučat svých dcer- jinak je to nespravedlivé.

nicnezpravda
16. 04. 2015 12:48

Pleteš se..i otcové by se měli od začátku podílet nejen finančně..a starší jeho dceři je 18 asi letos..opravdu se pleteš..pro dítě jsou nejdůležitejší roky do 7 let..kdo s nima je a jak se chová v té době..v 18 letech už je člověk dospělý..většinou..

prdyvrdy
17. 04. 2015 10:39

protože jsem to zažil tak vím kde je pravda. A v 18 letech nejsi dospělý. Většinou se rozpadne rodina... třeba i kvůli financím. Musel jsem ukončit školu a jít do práce , abychom přežili. ztráta otce je většinou likvidační.

bella.
18. 04. 2015 12:05

prdyvrdy
v 18 se většinou maturuje , tak jsi ukončil maturitou ?
Kromě toho děti pobírají sirotčí důchod . Kromě toho ženy dostávají vdovský důchod.Kromě toho dostávají příspěvky na děti.Kromě toho jsou na VŠ možná sociální stipendia a i prospěchová.Já sama prospěchové pobírala, ale tys mohl pobírat obě současně .A existují a existovaly brigády .
Rozvedení rodiče, nebo singl rodič jsou a byly na tom mnohem hůř a přesto jejich děti studují.
Tak nechápu, proč likvidační nota bene v době, kdy ty jsi studoval bylo všechno za babku .
Likvidační je, když někdo na školu nestačil ,nebo ho vidina, že si bude vydělávat za mrňavej nástupní plat až za 5 let nevábila. Tak to pak svádí na bídu.
Neexistuje země, kde bys pro vzdělání nic neobětoval.

smazan_20150505
17. 04. 2015 10:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prdyvrdy
17. 04. 2015 10:36

a proč bych neuznal že má pravdu ? z principu? neboj já vím kdo je ararat Jasně že umírá denně spousta mladých i dětí a i u nich je to tragedie pro rodinu. Zrovna jako u Grosse- Gross byl premiérem tak je logické že se o něm píše. Nebo mu to mám mít za zlé?

xsedmikraska
16. 04. 2015 12:05

Když byl v politice, ráda jsem ho sledovala. Jeho vystupování a projev se mi líbil. Je mi moc líto, že ho postihla tak těžká choroba. Jeho rodině přeji hodně sil.

smazan_20150505
17. 04. 2015 10:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.