Přišla bída na Hrad? První dáma Zemanová nosí jedny šaty stále dokola! Důkaz uvnitř | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. května 2024

Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie

Přišla bída na Hrad? První dáma Zemanová nosí jedny šaty stále dokola! Důkaz uvnitř

První dáma si na návštěvu českých a moravských krajů bere zásadně »montérky«! Svůj modrý kostýmek totiž Ivana Zemanová (49) točí už téměř dva roky a měla ho dokonce na více než deseti oficiálních akcích. Že by neměla na nové šaty?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bella.
05. 02. 2015 13:20

ararat
patrně chceš naznačit, jak jsi za vodou, že?
Tak co smrdíš tady přilepená k monitoru? Juchej, užívej si dálek, světa, milenců.Máš na to, ne?

ararat
05. 02. 2015 18:54

bella.dona
mno to máš tak milá bella,dono,kdo není lenivý a nechce žít z huby do huby,tak něco má,ale nepatřím k lidem,co by měl nos nahoru,splnila jsem si sny všeho druhu a plním si je dále a ujišťuji tě,že sjíždím co se dá...a že jsem tady jo no myslím si že,dneska můžeš psát ze všech stran,můžeš si užívat života a zároveň být tady...zásadně na netu nepíšu,kde se nacházím a kde jsem,do toho nikomu nic není...stačí? a ještě jedno jsem ti chtěla sdělit..nikdo nikdy není za vodu i kdyby měl milióny na účtě/i když se to tak může tvářit/mám vše co k životu potřebuji,ale jedno si uchovávám a co mě život naučil je pokora k životu,pokud ji nemáš,může se ti to vymystít.

bella.
06. 02. 2015 01:40

ararat

kristepane co to meleš za blbosti.
Juchání, užívání si nevylučuje pokoru k žívotu a naopak.
Záíleží holt co si pod tím TY představuješ

ararat
06. 02. 2015 08:43

bella.dono
,hele ty smrkáči,ještě musíš sníst hodně chleba,abys mohla rozdávat rozumy,pokud jsi neporozuměla mému sdělení,tak se nevyjadřuj a plkej si s tou svoji husičkou oxallis je to taková nula a to tobě vyho­vuje­....př­ikazuj si urážej si mě to je úplně jedno,v reálu bych to neřešila tak jemně to si piš

mekanik
06. 02. 2015 14:17

ar-máš recht je to smrkáč ;-D ;-D

bella.
06. 02. 2015 22:43

mek
jsi prevít

ararat
07. 02. 2015 21:02

to je,bohužel si hraje na dospělou,ale nula od nuly pošla

smazan_20150312
06. 02. 2015 07:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
06. 02. 2015 08:51

né každého jenom tebe a tvé 2 blbounky podívej jsi mi k smíchu asi takhle
a ještě víc

mandat
06. 02. 2015 19:36

ARARAT je Gottova.

ararat
04. 02. 2015 21:35

já se bavila jak se chová?­??????­????­..aha

bella.
04. 02. 2015 22:26

arart
uhni, teď tady jsem já !

A já chci říct, že tato 1. dáma má luxusní chování, nevystrkuje svoje ego před prezidenta , na druhou stranu není přiblble veleskromná, je jeho součástí takovým způsobem, že vnímáš že tam prostě je, ale hlavní je on.Tak to má být.

ararat
05. 02. 2015 09:25

bell.adono..něco ti tam chybí že?arart..no nevadí,mě to žíly netrhá..jenom to musím vypíchnout článek není o jejím chování,to je za prvé,její chování mi nevadí i když na mě působí introvertně,ale nezazlívám jí to,protože první dámou se žene nestává jenom tak.Prostě nedávejme dohromady,hrušky z jabkama,ale bavme se o tom,jak se obléká jako PRVNÍ DÁMA.
BELLA.DONO,NEUHNU TO MI VĚŘ TOBĚ? ANI NÁHODOU

mandat
06. 02. 2015 19:35

HE ??????????????????? Prvni dama reprezentuje svou vlast. Nema utracet,ale ma reprezentovat a ma byt elegantni. Zemanova je tlusta a bez vkusu.

bella.
04. 02. 2015 22:19

kajman1

je to hezká ženská, měl by to její stylista vyzdvihnout místo toho ji ale pohřbí do humpoláckýho kostýmu v barvě, která s ní neladí. .Světlá barva jí rozzáří tvář, tohle modrý blééé z ní dělá stařenu.
Dělají ji to naschvál?Není stylista převlečenej kavárenskej ?

ararat
05. 02. 2015 09:12

mandat
06. 02. 2015 19:34

Hezka ??????????????????? To nemyslite vazne. Je vykrmena, neumi se ucesat a ani oblekat. Udajne stylistu neposloucha a rve se do malych satu sama. Mela by mit vetsi zrcadlo. Dela jen ostudu.

bella.
06. 02. 2015 22:01

mandat

hele hezká je.K tomu aby byla hezká nemusí být hubená. stačí když jí udělali prosvětlený melír a jak prokoukla, stačí když si vezme světlé věci na sebe atd .A o tom, že by se rvala do něčeho malého nic já nevím,.
Já jen vidím, že její stylisté stojí za prdlajs a berou těžký prachy .Stylista Vaněk nebo jak se jmenuje tady hodnotí se svými minivzděláním a jak tak koukám i mini estetičnem v mozku že prezidentský pár je " lidový."Takový kecy jemu vůbec nepřísluší.
Místo toho má říct, jaké šaty by měla podle něho nosit, co by měla nosit a jaké barvy by měla nosit.
Co je to stylista?!

Jedinec, co si zaplatí kurz a po 3 měsících si odnese certifikát

smazan_20150312
04. 02. 2015 16:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
04. 02. 2015 21:34

oxallis od tebe to sedí,dovol abych se ti zase zasmála,hlupačko z vesnice a to se k mladýmu člověku ani moc nehodí
a stejně si to opět a zase nepochopila

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.