Aha! zasáhlo proti úředníkům: Invalidovi vzali před operací důchod! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

Aha! zasáhlo proti úředníkům: Invalidovi vzali před operací důchod!

„Pracoval jsem jako dělník. Mám ale dlouhodobé problémy s kolenem, podstoupil jsem několik operací. Marodil jsem a pak jsem dostal částečný invalidní důchod,“ řekl Petr Ottenschläger.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

koloman
02. 02. 2015 16:42

Špatně ctes opět se byl zaregistrovat na up az po operaci urednici asi vědí co můžou a co ne i když je to bordel oni zákony nevymysleli a dělají jen svou práci bohužel.

malenabald
02. 02. 2015 16:28

Správně! Je třeba vzít peníze invalidním spoluobčanům, nejlépe těm na vozíku, a předat je chudákům zdravým a nepracujícím. Jinak bude zle!!!

prroud
02. 02. 2015 13:45

Smutny je uz jenom to ze je vubec potreba "zasahovat".....

janapi
02. 02. 2015 13:22

Nějak nechápu- klient šel na Úřad práce se zaregistrovat - ale tam nepochodil, protože měl za 2 dny nastoupit na operaci. Po zásahu deníku Aha však najednou zaregistrování šlo a tato věta mi nesedí: " Klient o to ale musí požá­dat(re­gistra­ci), stejně tak jako o sociální dávky". ....To si ten úředník dělá asi apríla-nebo si myslí, že lidé tam chodí se na něj dívat ? Redakce má určitě adresu-a měla by kontaktovat nadřízeného tohoto pracoviště a úředník by měl vypadnout!

anezat
03. 02. 2015 10:55

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.