Kate těhotenství nesvědčí: Vévodkyně zkolabovala a skončila v nemocnici! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 5. května 2024

Svátek slaví Klaudie, zítra Radoslav

Kate těhotenství nesvědčí: Vévodkyně zkolabovala a skončila v nemocnici!

Kate Middleton (32) zažívá náročné období. Zatímco se Británie tetelí v očekávání narození dalšího královského potomka, sama vévodkyně z Cambridge musí trpět den za dnem a čekat, kdy už to skončí. Silné nevolnosti, které Charlesova Camilla označila za výmysly, aby se Kate vyhnula veřejným povinnostem, si vybraly svou daň a v minulém týdnu podle všeho nastávající dvojnásobná maminka skončila v nemocnici!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

matylda-rut
27. 10. 2014 20:21

20 kg ji ubrali, ale co chceš po Enquirer.
Minulý týden byly všude fotky a tam teda nevypadala na 41, ale na dobrých 65 -68 kg. Má velká prsa a pěkně se kulatí. Takže ne všchno věřit, co kde jaký bulvár píše.

prdyvrdy
28. 10. 2014 11:04

na některých fotkách vypadá jako z Dachau. Spíš mě zaráží že na žádost prince byla hospitalizovaná... jako kdyby sama neměla rozum. Přece každé mámě jde hlavně o zdraví i nenarozeného a ne o její pohodlí. Ale je to můj názor , ty máš jiný, takový je život. Být to moje dcera tak ji donutím aby si ty čtyři měsíce odležel pod kontrolou, nakonec na to stejně došlo. Chová se jak dvacetiletá blbá.

housenkaa
27. 10. 2014 21:29

Děkuji, že jste se neoprávněně kritizovaných potíží Kate zastala.
Sleduji osudy dětí nádherné Diany a ráda bych věděla víc, ale ne zde samozřejmě. To je fantastické , že jste se dostala do takové blízkosti rodiny Middletonových a moc hezky o nich píšete. Děkuji ještě jednou.

londynskypes
28. 10. 2014 15:45

housenkaa no ma ji plnou ale zaludek ta p/I/t//cha prazdnej

beladona
28. 10. 2014 16:02

matylda-rut

nevím, proč by nemohla říct Erene, že je Ewa Farna tlustá
( nebo byla tlustá), když je to pravda.
I já, matyldo-rut , nazývám věci pravým jménem a kromě toho nejsem slepá.
Ewa Farna najednou ztloustla a vypadala jako měch.Mladá holka !Zásadně jsem proti dietám, ale aspoň může cvičit, když se přežírá.

matylda-rut
28. 10. 2014 20:15

Beladona - Erene a Mandat - možná je to jedna osoba, nevím, mají potřebu ostatní pomlouvat. Nemyslíte, že to je věc Ewy jestli je baculka? Když to nevadí ji, proč to vadí ostatním? Erene by nejraději každému předepsala kolik má vážit, jak se má chovat a jak se strojit. Čtěte její příspěvky pozorněji. Nikdy nikoho nepochválí, není člověka s kterým by byla spokojena. Pak by mne zajímalo jak vypadá ona sama. Mandat to samé, vymýšlí si naprosté nesmysly a rozšiřuje lži. Ta je ještě horší. Mě to včera přišlo k smíchu, protože zde psala o hubené Kate a pomlouvalal ji a na Blesku zase hanila Ewu, že je tlustá. Prostě je to drbna. Tečka.

beladona
28. 10. 2014 21:53

matylda-rut
Nesměšuj mě s nikým dalším.
Tvůj paján na K.Middleton na mě nefuguje .
Tvoje sladkobolná storry o královské rodině + Dianě na mě nefunguje.
Jsi z nich paf .
Je tvoje věc !!!
Můj názor na Ewu Farnu je takový, že byla tlustá jako měch.
To je zase moje věc!!!
Ty ale nejsi v diskuzi arbitrem.
Konspiruješ , navádíš jedny proti druhým.
To už není jen tvoje, ale i moje věc!
Nebudeš mi organizovat co smím a nesmím říct.
Přeber si to.

matylda-rut
29. 10. 2014 02:34

Tak poslouchej beladona, připadáš mi jako trhlá. Já jsem pouze vysvětlila proč jsem Erene to či ono psala, což jsme vůbec nemusela, protože ti ničeho nejsme dlužna. Jak ty sis to přebrala je mi zcela fuk. Nejsem mužský, nejsem teplá, ale nemám jako vy zapotřebí stále někoho kritizovat. Ty už taky nevíš, de bys co na osobě našla. Ráda bych viděla vás krasotinky. A ted´mi vlez na záda, protože o tak primitivní názory nestojím. Navíc jsi hloupá a ani o hormonech nemáš páru, až půjdeš příště na gyndu,zeptej se doktora jak to s těmi hormony je a nezapomeń pak zavřít tutvoji sprostou hubu! Navíc, pro příště neas co tě nepálí. Já z Kate paf nejsem, ale nejsem závistivec jako vy tady.

matylda-rut
29. 10. 2014 02:36

Mám tam chyby, ale i na ty kašlu, pro tebe to stačí, si to přelouskej, závistivče.

smazan_20150109
29. 10. 2014 14:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

matylda-rut
29. 10. 2014 16:47

Já? Tak to se hluboce mýlíš, ale nenechám so od takových lůz co si hrají na bůhvíco sr.át na hlavu. Jdi s tím o dům, dál.

beladona
29. 10. 2014 21:50


Ahoj Tyldo -matyldo, jsem zpět , ale jen co se najím už zase někam musím.
Řekla jsem ti, že nově zamilovaná jsem už celý rok a půl ?Neřekla ? No tak teď to víš. Jsem štastná , je to úúúžasný.
Jdu si to právě užít.
Zkus to taky, máš-li s kým
Je mi fuk, co tady plácáš,

matylda-rut
29. 10. 2014 23:31

Jsi afektovaná chuděra, nic víc. Nevím proč sem taháš své sny, ty přece nikoho nezajímají. Ale pokud to potřebuješ a zvyšuješ si tím své ego, prosím, piš. Mně jsi lhostejná. Se tady klidně naparuj a piš, že nakupuješ třeba Dior či Prada, vpořádku, já tě číst nemusím a už taky nebudu, jelikož ty jsi pubertální pometlo.

smazan_20150109
29. 10. 2014 14:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

matylda-rut
29. 10. 2014 16:41

A další, která hasí co ji nepálí. Tak ještě jednou a naposled. Určo nejsem taková drbna jako jsem jmenovala. Nekopu tady za Kate, ale zcela normálně ji bráním proti drbnám. Jestli ti připadá, že Erene, Mandat a beladona diskutují normálně, pak je to tady sebranka pavlačových drben. Mám jen jednu otázku: Ty by js nebránila někoho koho znáš a viděla, že píší jen lži a nesmysly? Mně odovídat nemusíš, odpověz si sama a pak se teprve navážej do druhých.

matylda-rut
29. 10. 2014 16:45

A navíc ty tvé rádoby psychologické rozbory si nech pro sebe, na mne tyhle blbárny diskutujících nefungují. . Zamet si před svým prahem!!!!

beladona
29. 10. 2014 21:54

oxallis
máš to u mě , někdy na revanž

smazan_20150109
31. 10. 2014 08:17

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

beladona
31. 10. 2014 11:43

oxallis

matylda-rut
29. 10. 2014 23:34

Proč tady každý píše co nosí za značky? Tím chytřejší nebudete, to je pouze vaše ubohá snobština. V Gaboru chodí pracující lid Německa a co má jako být? Tak asi děláš někde ve fabrice a co jako? Koho ty vaše životopisy zajímají? Vy se samy usvědčujete co jste za blbky. Kup si Gáborky za pár kaček a dej pokoj.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.