Spratek s BMW, co zabil Marušku (†21): Je to vnuk ministra! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Spratek s BMW, co zabil Marušku (†21): Je to vnuk ministra!

V doprovodu právníka, »vysmátý« a sebejistý. Tak podle informací Aha! přišel v úterý večer na policii Marek Půček (24). Bylo to 16 hodin poté, co poblíž Švandova divadla v Praze svým BMW zabil Marušku Č. (†21). Jak vyšlo najevo, jde o vnuka bývalého ministra hutnictví a těžkého průmyslu ČSSR.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

uslepekravy
13. 05. 2015 15:47

Neštěstí nechodí po horách ale po lidech.Je to mladý kluk, něco hodně zkazil, ale má ještě v životě šanci leccos dobrého udělat.
S nadáváním se to už přehání.

ouli02
09. 05. 2015 17:31

Co když to bávo neřídil Půček, je možný že auto si někdo mohl pujčit a udelat mu pruser jelikož se to spatne dokazuje že neřídil majitel káry. Zavistivci znami ho mohli donutit aby to vzal na sebe?? a co ten jeho pesan? neřídil to nahodou nakonec on? komouš MC

camse
09. 08. 2014 12:09

***, velmi spolehlivé info

www.ca­meso­.web­node­.cz

evicka55
08. 08. 2014 08:01

Možná by to česká mafie vyřešila,ale kdo zaručí, že nebude také úplatná.Jak známo peníze vládnou světem.Jinak souhlasím,že je to zmetek bez svědomí.

matylda-rut
07. 08. 2014 21:37

Přála bych si českou mafii, která by se o tyhle spratky postarala. Jak už tu kdosi psal: Jednoho den se našla ve Vltavě mrtvola muže. Když jsou soudy na nic a soudci mají strach dávat vysoké tresty, tak bych si fakt přála mafiány co by takovm spratkům do vody pomohli. Jen si zaplavej, Maruška chtěla žít a byla na rozdíl od tebe slušná, zmetku jeden!

dolcevita
07. 08. 2014 21:09

Slizounská famílie jak vyšitá. Dědek komoušský potrat, fotr mafián, co točí prachy v energetice a v barech. No a vnuk - darmo mluvit, ksindl nejvyššího kalibru, feťák, drogový dealer a vrah. A tenhle odpad zabije slušnou chytrou holku, která studuje a vydělává si poctivou prací. No česko je bordel, že to svět neviděl. Nehorší je, že ten parchant arogantní vytlemenej z toho vyvázne, s podmínkou, nebo s 2-3 lety, fotrovy prachy to jistí.

zaharvi
07. 08. 2014 20:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bohemica
07. 08. 2014 21:42

Tedy ty musíš být debil!

genicon
09. 08. 2014 18:55

Čéče, zaharvi, fakt jsem nevěděl, že hov-na, jako ty, uměj psát. Ty máš v hlavě nasrá-no stejně, jako ten debil, co zabíjel. Co s tím má společnýho listopad, to nechápeš určitě ani ty sám. I have a dream a sice ten, že takový prasata, jako jseš ty, ten Marek a vám podobný někdo rychle vypne. Kre-téne.

feferonka28
07. 08. 2014 17:37

"Zabil nevinného člověka, přesto hýří sebevědomým. Nepochopitelné." To nikdo nevidí tu hrubku?? Halo vy tam v redak­ci..­.sebe­vědo­mí jako stavení.

arimi
07. 08. 2014 14:04

já bych ráda položila otázku redaktorum, proč nepíšou víc o drogách a dílerech a nezajímají se o pozadí možná by to byla přínosnéjší práce pro společnost, než jen tlachání o tom,kdo s kým a kde a jak. je to ze strachu? anebo jiný důvod? tím, ze média o tomto problému mlčí, fetáci a díleři si mnou ruce, jak pěkně potichoučku jim kšefty jdou a nikdo se jim do toho ne***

bohatypoodnikatel
07. 08. 2014 16:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

matylda-rut
07. 08. 2014 18:09

No co by to bylo? Stejně zmršené slovo jako líder! Přitom máme česká slova - prodejce/obchodník a vedoucí. Ale nééé to budou kur.vit anglická slova. No tak holt ne dealer, ale díler a ne leader, ale lídr. Debilní Česko!

arimi
07. 08. 2014 21:26

sorry, ale slovo díler je uz tak vžité, že dealer se k češtine vubec nehodí a pojmenovat ty grazly prodejci nebo obchodniky, to bych uz vubec nemela odvahu

matylda-rut
07. 08. 2014 21:34

Ale jo, já vím, však tím nemyslím tebe, ale ty debily co to kdy připustili. Hlavně lídr mi jde na nervy. My máme ve vládě lídry. Angličané pukaj smíchy. Debilní idioti tam nahoře. Já vím, že je to vžité. Putin by nikdy takovou prasárnu nedovolil. To jen ta naše vláda si myslí, že když si budou říkat lídr, tak že jsou něco lepšího, něco světovýho a přitom jsou jen k smíchu.

arimi
07. 08. 2014 23:51

paralenka
10. 08. 2014 08:33

Myslím, že je dovoleno psát cizí slova foneticky, tedy výslovnostním přepisem v češtině, protože ne každý zvládá angličtinu slovem i písmem. A české slovo vedoucí je jaksi méně úderné, spíš připomíná dávné vůdce BSP. Správně tu kdosi podotkl, že dýler by se měl psát s ypsilonem. Mně to nijak nevadí, taky klidně napíšu feis místo facebook.

bohatypoodnikatel
10. 08. 2014 16:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bohatypoodnikatel
09. 08. 2014 08:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

arimi
07. 08. 2014 13:56

z alkoholu bohatne stát, drogy, to je jiné, tam to vynáší potichu. az kdyz to praskne, je trochu naoko humbuk okolo, aby se neřeklo, ale špinavé prachy to zase umlčí. zvláštní je, jak narustá počet alkoholiků, ale nikdo s tím nic nedělá. začít by měla vláda ale té to vyhovuje, a tak se jen s hruzou díváme, jak deti fetují a chlastají a zabíjejí se navzájem. nikdo není feťák a alkoholik jen tak ze srandy, je to vina okolí. marušky je mi uprimne líto, taky bych toho zmetka nejradeji prizabila, ale on se uz potrestal sám. ona o tom uz neví, ale on s tím bude muset žít do smrti. a pochybuju, ze takovou zátež unese. je mi líto tech decek, které zápasí s drogami a chlastem. kdyby k tomu neměli přístup, tak to nedělají. ale zákonodárci to vidí asi jinak...rekla bych ve svuj prospěch.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.