Šestinásobná matka Veronika Žilková: Lituje, jak vychovávala děti! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Šestinásobná matka Veronika Žilková: Lituje, jak vychovávala děti!

Spí pár hodin denně a během dne toho stihne tolik, co jiný za týden. Veronika Žilková (52) zkrátka neztrácí čas. Ani nemůže. Točí film, hraje divadlo, moderuje v rádiu, vyvařuje pro šest dětí, jejich partnery, vnouče i pana ministra, tedy svého manžela Martina Stropnického (57). A teď si ještě chodí každou čtvrteční noc povídat do televize Barrandov s diváky. Scénář k pořadu Co mi nedá spát si pro jistotu taky píše sama. Kdy? To ví jen ona!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

pozorovatel2013
25. 08. 2014 10:15

A nikdy by mě nenapadlo, že si Martin S vezme tuhle syskákanou dorotu. Měl fajn ženu. Bydlel v Říčanech v baráčku a jezdili jsme na kolo, to byl ještě v poho. A pak ho klofne tahle hrozná héérka. Chudák, býval normální.

pozorovatel2013
25. 08. 2014 10:13

a mimochodem, Žilková tím pádem spí daleko víc, jak moje žena a já!! tak na co si ta uječená héééérka ztěžuje??? Žilková už neví co by!!

pozorovatel2013
25. 08. 2014 10:07

Paní Žilková lže! už si nevzpomíná, že měla na výpomoc paní, teda kamarádku?Jinak by to ani nestačila, jak tvrdila!! Dokonce i zahradu sekal a staral se nějaký chlap. Tak co to povídá za žvásty?A jinak normální člověk co umí počítat a dá si dohromady co jak tak to musí vidět sám, že všechno co ona v úvozovkách děla, se nedá stihnout! Manželka chodí do práce, máme 2 děcka, vaří, pere uklízí, děti jí pomáhají občas pomůže i babička, já, a občas se to nedá stihnout, tak co tak lže?? Matka pluku! Lže jak naši politici!! Vlastně politik si chodí do sněmovny odpočinout!!!

podlesni
01. 07. 2014 22:21

No, nad výchovou dětí by se zamyslet měla. Na té Agátě je hodně vidět, že neměla dost péče a cítila se zřejmě dost odstrčená těmi adoptovanými, ono všeho moc škodí i dětí....

hadaja
15. 06. 2014 20:02

Mě vůbec nevadí, je dobrá herečka a Agáta je sice éro, ale dělá to dobře, která holka v jejím věku je za vodou jako ona, kolik rodičů má doma flákače, které musí živit a ty dojdou tak na pracák a zpět do mamahotelu, fandím jí, myslím si, že je to ve spoustě očí jenom závist, upřímně, která z maminek by nebyla rtáda, kdyby měla děvče co se o sebe umí postarat

catherin4
15. 06. 2014 19:38

Neviem ako ostatne deti ale Agata sa jej vobec nepodarila, evidentne ju bila malo, je to agorantna a sebecka hysterka

jity
15. 06. 2014 19:11

Žilková tvrdila, že ona všechny své manžely živila, tak snad Stropnický se uživí sám. To,že své děti mydlila se má s čím chlubit. Alespoň to řekla Agáta a u té to stejně nepomohlo.

tarka
15. 06. 2014 13:59

tato osoba Žilková je prostě hysterka, která se musí pořád předvádět, ty její kecy o tom, jak dře na celou rodinu a často i pro kamarády jejích dětí , jak skoro nespí, protože pořád vaří, peče, uklízí, pere, píše scénáře pro TV, hraje v divadle, jezdí na zájezdy atd. jsou lži, moje neteř kamarádila s Agátou a tudíž věděla, že Žilková měla ukrajinské pomocnice v domácnosti. Den má pro všechny jen 24 hodin, pravda, někdo ho využije více, někdo méně, ale nafukovací ten den opravdu není.

tacoo
17. 06. 2014 12:49

Jo, a nakonec se dozvíme, že vstávání v pět ráno, když jde v deset spát, je snad ukázka toho, jak je pracovitá. Podle této logiky by lidé, kteří spí dopoledne po noční, byli silní flákači.

beladona
15. 06. 2014 11:43

Ano, měla výchovu k čestnosti a její otec chodil krmit zmijí potomky.Současně vykrádal z Lidových škol umění talenty ( zobcové flétny) a tak učitel, který se dítěti s talentem věnoval celou svou duší přišel o talentovaného žáčka.Žilka děti nacpal do svého sboru a s ním jezdil na koncerty po republice i zahraničí.Každž talent v téhle jeho "sborné" byl zabit, ale on vydělával.Bláhoví rodiče se domnívali, jak velké terno to pro jejich dít2 bude.

illis
15. 06. 2014 13:31

beladona Však také nebýt jejího táty, který ji tahal na koncerty, kde hrála na flétnu, tak by se také o ní moc nevědělo. Jméno táty jí nejspíše otevíralo dveře .

pelagie
15. 06. 2014 09:38

Vyvařuje pro šest dětí a jejich partnery , to jsou žvásty , všichni , kromě Korduly jsou samostatní a dospělí a každý má svůj denní režim a určitě se nesetkávají u jídla... spíše se stará každý o sebe.. jsak to popisuje tak by musela mít šest rukou , aby obstarala vše tak jak popisuje..

beladona
15. 06. 2014 11:45

ona to takhle popisuje snad posledních 20 let, sem tam obmění jiným chlapem

tarka
15. 06. 2014 14:23

v jednom dřívějším rozhovoru se chlubila, že spí maximálně 4 hodiny denně a při všech svých profesních aktivitách se ještě stará o celý dům, domácnost, kvanta dětí, kterým třeba večer smaží 30 řízků a jiné perly... prostě hysterka

beladona
15. 06. 2014 00:16

Pane bože to si nemůže najmout sílu na domácnost?Snad na to má.
Kromě toho kecá, honila se celý dětství dětí za penězmi a brala i reklamy boty od Rena , stavěla si barák ,Mimochodem v tom výčtu příbuzných mi chybí Matěj Stropnický, jeho ségra a bývalý manželka Stropnického st.Myslela jsem, že Stropnický je takto zchátralý geneticky a mon dientně, aby nebyl tlustý. Žilková zase vykládala, že se 50 let nenajedla a v ledici se jí krčí jen jogurt.

illis
15. 06. 2014 09:13

Údajně někdy jídlo nespolkla, ale z úst vyplivla, jen aby náhodou nepřibrala. Nechutné, když si uvědomím, kolik dětí a dospělých na světě trpí hladem .

fionora
14. 06. 2014 23:03

Paní Veroniko, moc Vám fandím a přeji hodně štěstíčka. Máte fajn dětičky.

japome
15. 06. 2014 00:20

illis
15. 06. 2014 19:32

fionora A které fajn dětičky myslíš? Možná tak Cyril , žádné skandály a chytrý je naštěstí po tátovi.

liskabystrouska
14. 06. 2014 16:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.