Den před sebevraždou volala Iveta Bartošová mamince: O čem si povídaly? ZÁZNAM UVNITŘ! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 5. května 2024

Svátek slaví Klaudie, zítra Radoslav

Den před sebevraždou volala Iveta Bartošová mamince: O čem si povídaly? ZÁZNAM UVNITŘ!

Zpěvačka Iveta Bartošová volala podle serveru eXtra.cz den před sebevraždu své mamince Svatavě. Co bylo to poslední, co zesnulá zpěvačka matce oznámila?  
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

foxlova
29. 05. 2014 23:45

přesně tak...

jenda_benda
29. 05. 2014 23:15

Tak to si přečti komenty na Extra.cz. To se poměješ!!!! Tam polovina komentujících z nahrávky pochopila, že Rychtář je vlastně anděl!

nazca
30. 05. 2014 00:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

rentierskej
30. 05. 2014 02:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

blu55
31. 05. 2014 09:08

Nahraval vse pro svoje pripadne alibi a zpenezeni pres media!

PS: Je to chronicky psychopat, ktery uz davno mel sedet ... Kdo ho jeste kryje? A proc? Udavac a informant ma ve vsem stale volnou ruku! Jak dlouho jeste bude verejnost manipulovat a obohacovat se na prodanych soukromych informacich?!

jenda_benda
29. 05. 2014 23:03

Tohle se mi líbí:
Získat k telefonátu obšírnější vyjádření je téměř nemožné. Rychtář se obrnil před médii a ujistil nás, že to, že nám odpoví, neznamená, že by jeho mlčení skončilo

auslak
29. 05. 2014 22:12

A takových nahrávek bude mít vdovec asi desítky. Jak ten ji miloval a hlídal celých 24 hodin. Do dnes by se láskou k ní rozdal - nahrávkama. Kdo ví, čím zase gentleman překvapí. Jestli to zavolal pí. Bartošové, že prodal tajně pořízenou nahrávku ?

jenda_benda
29. 05. 2014 22:26

Ne, to je překvápko!
Ale aspoň celej národ ví, že je na tom paní Svatava dobře se srdcem a kloubama, ne???? To je důležitý vědět!!!!!!
A hlavně, jak dostala injekci do zadku!!!!!!!
To jsem dnes ještě potřeboval vědět a můžu jít v klidu spát.

arimi
29. 05. 2014 22:56

sadizmus, já se nezmuzu fakt uz na nic jine asi, tech informací o tom hovadu uz bylo dost, se divím, ze nikdo nezakročí ani po techto nahravkách... jak to ze on má nahravky jejích rozhovorů ?????????????
na to prase zákeřné udavačské opravdu jen ruskou mafii... policie s ním nic nedelá a delat nebude... uz tomu neverím, kdyz se furt rozvaluje v arturove dome...

jenda_benda
29. 05. 2014 23:20

Je to hrůza, že???? A ještě když slyšíš, že Artur se chtěl za pár měsíců přestěhovat do Uhříněvsi. Cítil se chudák doma u mámy a v domě, kde vyrůstal, a teď...
Přišel o mámu, o domov a bude muset zůstat tam kde nechce.

arimi
30. 05. 2014 00:12

ano, hruza v primem prenosu. horor. artura je mi opravdu moc líto, i to, jak mu ta obluda pospinila jeho dům... o tom, jak jeho mámu dokopal k sebevrazde chladnokrevný satanista uz ani nemluvím... uz se vubec ani na gejšu neptám, protože jsem si jistá, ze ten s.k.u.r.v.y.s.y.n týrá i toho psa, ze do ní kope a nedá jí zrádlo ani vodu...za trest...kvuli milované ivete...

rentierskej
30. 05. 2014 02:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bylo
30. 05. 2014 00:45

ty ***e!! stejně nechrápeš matka Ivety tě nezajímá..ty debile...tak to neposlouchej a mazej dělat něco užitečnýho parazite

japome
30. 05. 2014 03:49

xsedmikraska
29. 05. 2014 21:56

Smutný hovor. Iveta byla očividně omámená léky, to šlo poznat. Připomenulo mi to jeden film, kde měli pasáci v místnosti zavřené mladé ženy a aby neutekly, tak je taky omámili nějakými drogami. To pak napůl spíš, napůl bdíš a vlastně nežiješ. Takové léky ji předepsal zubař, aby se zmírnily bolesti po operaci? Pochybuji. No a co mne úplně dostalo byl fakt, že rozhovor s maminkou byl nahrávaný! To má být aliby? Není to spíše důkaz nesvobody Ivety ve vztahu s Rychtářem? Také šlo poznat, že je Iveta nesmírně vyděšena, že ji někdo může ohrozit, když si pochvalovala kamery. Strašné!

jenda_benda
29. 05. 2014 22:29

Aspoň se ten zmetek zase z něčeho usvědčil!!!!!!
On je trestný čin už to, když někomu prohlížíš mobil, což jí dělal taky... Ale tohle bude maso!!!!! Už chápu, proč se Iveta bála, že má doma štěnice!!!!!!!

foxlova
29. 05. 2014 23:02

jendo_bendo: ...a myslíš, že když ji chodil strašit na zahradu, když mu nechtěla zaplati za ty jeho služby securiťáka, že je to taky trestný čin??? Sice ještě nebyli manželé, však na to je taky nahrávka teda rozhovor, co dělal

jenda_benda
29. 05. 2014 23:09

Je to každopádně vniknutí na cizí pozemek, a to je trestný čin.
Záleží ale, jestli to někdo ohlásí. Policie to už teď bez podaného TO řešit nebude. Maximálně přihlédne...

foxlova
29. 05. 2014 22:34

dartwader
29. 05. 2014 21:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.