Maminka Bartošové Svatava se zhroutila! Kvůli pohřbu to ale nebylo… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Maminka Bartošové Svatava se zhroutila! Kvůli pohřbu to ale nebylo…

Rodina Ivety Bartošové odmítla jít na obřad, který uspořádal vdovec Josef Rychtář. Podle našich informací se její maminka Svatava zdržovala celý den u sebe v domě a nekomunikovala. Její blízký však promluvil a na serveru Super.cz řekl informace o jejím stavu.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jenda_benda
13. 05. 2014 12:08

Ano. A zajímavé je to, že Štaidl z uražené ješitnosti dlouho Artura nechtě ani vidět. Jen na něj platil a hotovo!!!!
Spíš mě mrzí, že Štaidl zakázal Arturovi i jeho koníček - bubnování. I když byl Artur chválený svým učitelem, že má talent a učí se rychleji než jiní, Štaidl řekl, že z něj stejně hudebník nebude, a že s tím začal pozdě, aby se ještě něco naučil.

jenda_benda
13. 05. 2014 12:09

Ještě jsem chtěl napsat, že bylo vidět, jak byl Artur na svém prvním vystoupení šťastný.

goldsteinicik
14. 05. 2014 12:41

Že L.Štaidl manželce zahýbal celou dobu co s ní byl ženatý je pravda, ale ona o většině milenek věděla např. o Zelenkové a rozvádět se nechtěla....Proč je nabíledni, byla dobře zabezpečená a to se dá nad čímkoliv přimhouřit oko...Další blud je, že vyhnal Bartošovou, omyl utekla od něj sama i s Arturem, chtěl aby se vykašlala na kariéru a věnovala se rodině což ona nechtěla. Docela bych ho chápal, bál se dalších extempore typu Tříska, nestál o ostudu.
Bartošová si prostě vybírala špatné partnery to je celé, přitahovala samé "švorcáky" kterým bylo těch pár korun od bulváru dobrých...

dannaa
12. 05. 2014 22:54

Ne každý unese tlak novinářů.Nemáme právo soudit maminku ani Artura. To by je Rychtář také schovával pod deštníky ? Byla to fraška. Rychta je každému ukradený.Lidé se chtěli rozloučit s Ivetou a jak jsem viděla,byly tam jen samé staré dámy,tak proč by nemohly položit u rakve kytičku.
Kdyby se na maminku Ivety "sesypali" novináři, mohla by to bý t její smrt. Je to obyčejná žena.Nic nevíme.Mějme úctu ke stáří.

jenda_benda
13. 05. 2014 12:11

Měli mu, h.a.j.z.l.o.v.i ten deštník zarazit špičkou do análu!!!!!

1pravda1
12. 05. 2014 22:18

Celá Ivetina rodina má o čem přemýšlet, protože každý normální člověk pokud by viděl v tv v posledním rozhovoru takto zuboženou dceru, sestru tak vezme auto - např. brácha Lumír a jede se podívat co se děje, Rychtář by mu možná otevřel, pokud ne - tak zavolat policii. Pokud jde o Artura, tak je jasné, že nerozloučení s mámou nemá ze své vlastní hlavy, Štaidl je nějaká autorita a on u něho bydlí ze soudního příkazu, není plnoletý.

jenda_benda
12. 05. 2014 22:29

Sem napište Váš názor

ninunka
12. 05. 2014 22:39

hejhej
12. 05. 2014 23:00

1pravda1: A čím by mohla rodina pomoci. Bohužel, Iveta měnila výpovědi, zřejmě se zrůdy Rychtáře bála, kdo ví, čím jí vyhrožoval on a ušák.Kolikrát byla policie zavolaná a když přijeli, řekla, že se nic neděje. Iveta byla svépravná.
Je dobře ,že je Artur u otce, má na něho kladný vliv. Rodina nepochybila. Pochybila hlavně Iveta, že se provdala za lidský odpad Rychtáře.

peter44
13. 05. 2014 00:07

co to ma kuurva spolecnyho s tim ze se sni ani nerozloucili ze by nenavist zapni mozkove zavity

zzapp
12. 05. 2014 23:30

Jsem téhož názoru.

kristinn
12. 05. 2014 21:56

Je to veľmi smutné! Nech je Rychtář aký chce, ale od verejného pohrebu ustúpil, čím vyšiel rodine v ústrety. Je mi ľúto Ivety, že ani vlastný syn , ani matka - najnajbližší dvaja ľudia v jej živote nemali v sebe toľko česti a neboli sa s ňou rozlúčiť! Je to hanba tak pre Artura, ale aj pre matku Ivety. Aj tu sa ukázala pravda, ako Ivet hovorila, že "bola nechcená"...Čo o jednej nohe, ale nedokázala by som byť doma, keď moje dieťa leží na katafalku pred spopolnením. Totálna hanba takej materi!!!
A Artur? Už nie je malý chlapec a hoci si iste pri Ivete prežil všeličo, je jasné, že ho ľúbila a iste sa jej z onoho sveta ťažko pozeralo na to, že mu nestála za to, aby sa prišiel rozlúčiť s jej telesnými pozostatkami.
Odpočívaj v pokoji Ivet, nech Ťa obklopuje nekonečná láska a pokoj

jenda_benda
12. 05. 2014 22:01

Artur bohužel ještě musí poslouchat otce. Není plnoletý.
Ale jinak s tebou plně souhlasím!!

jenda_benda
12. 05. 2014 22:01

Artur bohužel ještě musí poslouchat otce. Není plnoletý.
Ale jinak s tebou plně souhlasím!!

peter44
13. 05. 2014 00:10

ikdyz poslucha otce nemusi u toho smat jak dobytek,on vypada jak protekcni prase a uz na neho vari voda

ninunka
12. 05. 2014 22:40

peter44
13. 05. 2014 00:08

ty ninunko z vyvolenych ty tupa pica preju ti to samy co ivete hlavne tu samou matku

listure
12. 05. 2014 21:47

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jenda_benda
12. 05. 2014 22:03

Taky jsem koukala. Ale aspoň nelhala.
V tu chvíli!!!

jasnovidec01
12. 05. 2014 23:09

asi jí rodina nedovolila napsat kdo za Ivetkou truchlí,takhle projevila lítost haha

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.