Policie si předvolala Rychtářovu sestru Jarmilu a syna Jana! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Policie si předvolala Rychtářovu sestru Jarmilu a syna Jana!

O tom, že kriminalisté neberou vyšetřování smrti Ivety Bartošové na lehkou váhu, svědčí fakt, že si na výslech pozvali i členy rodiny Josefa Rychtáře (56).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ilona700
07. 05. 2014 17:43

Ja som tvoj zlý sen

vochomurka
07. 05. 2014 19:18

ty si zlý sen všeobecne

lillyli
07. 05. 2014 18:12

Je to ona! Zase je na propustku z blázince.

illis
08. 05. 2014 09:08

lillyli Možná i ty jsi opustila blázinec na krátkou propustku, protože ty tvoje výplody odpovídají chorému mozku .

vochomurka
07. 05. 2014 19:18

srdiečka tomu napovedajú, ale Evinka veľa používala aj caps lock a bola stručnejšia, ale človek nikdy nevie

illis
08. 05. 2014 09:25

ilona700 Souhlasím s tebou a hlavně to, že si ho nastěhovala do domu a posléze se za něho provdala, to byla její osudová chyba . Škoda jejího života a paraziti se veselí v jejím domě. I alkohol si nakoupili, cigaretky a nechávají se fotit Rychtářovým fotografem .

ilona700
07. 05. 2014 16:20

To kto bol dosratý? Policajti ČR Prečo dovolíte ? :1) slobodne behať človeku ktorý sa iným vyhráža fyzickou likvidáciou?2) domáce násilie?3) aby niekto druhého len tak bezdôvodnena ulici alebo v divadle otĺkal?4) ste dovolili aby vtedy v zime Rychtár doviedol vystupovať opitú Ivetu a usmieval sa pritom do kamery? Nikto mi nehovorte že takýto človek niekoho miluje, lebo to je viac ako omyl! 5) aby na verejnej akcii R. vyhadzoval ľudí ktorí si zakúpili lístky a násilím ich vyhadzoval von?stalo sa to viackrát !6) aby vypisoval iným furt DOKOLA výhražné sms-ky? A Bohvie či je naozaj tá Ivetina rodina s ním v kontakte- tá jej mama vždy zalezie alebo odpovie len krátko medzi zuby, A tá Darina R. sa prečo nikdy neozve do kamery- mohla ostatných veľa poučiť...7) aby urážal cudziu partnerku Zdenka? Uráža len ten kto nemôže druhých prevýšiť LEN TEN !TOTO ČO MY MÁME NIE SÚ SLOBODNÉ KRAJINY- ALE BORDEL A KORUPCIA !!!Božie cesty sú nevyspytateľné a mlyny melú pomaly ale ISTO !Chcem sa poďakovať a som veľmi rada že nás nie je málo čo zdieľame rovnaký názor a vidíme veci čiste - Ono to čistému je všetko čisté...Bohužiaľ je typ žien ktoré takýchto mužov priťahujú ako magnety, niekedy aj skrz rozumné vysvetlenie-je to niečo ako vzťah D/S- ale môže to mať aj slabšiu formu - napr. len vo forme psychiky osôb... rovnako ako tvrdí aj Zdenék Macura ktorý ako jediný celú situáciu okolo Ivetky správne pochopil VČAS že ide o týranie, napriek tomu že z neho R. a následne média spravili niečo ohavné a skutočnú beštiu pritom chránili-bohužiaľ rovnako ako Iveta, podobný prípad máme v rodine, Nejde tu o rozpad vzťahu- ten nie je možný, je možný len únik...a každý človek rieši svoje ťažké životné situácie inak a podľa svojich síl ! Sú isté medzery ktoré do Lásky už nepatria - tam to už nie je láska a treba to čo najrýchlejšie skončiť a nie nechať po sebe šlapať...Ja stále tvrdím že muž ktorý nemá Úctu k žene - nemá ju k ničomu a k nikomu, bez úcty nič nefunguje a vzťah už vôbec...

ilona700
07. 05. 2014 16:18

Toto je moja občianska povinnosť! a Iveta si to zaslúži , venujem sa malbeod detststva-Prosím Políciu - tí čo sú normálni ! aby sa týmto zaoberala +TELEVíZIA PĚTKA Zverejni video kde Iveta malovaľa obraz - či sa tam náhodou nevyskytoval tento akože posledný čo držal rychtár v ruke nedokončený, všimli si to viacerí ľudia čo to sledovali a NAKONIEC- to srdiečko na poslednom obraze sa mi zdá ako prekopírované cez nejakú šablónu! , tiež text a dátum môže byť písaný niekym iným...Keď si pozriete iné Ivetkine obrazy- nezvykla do žiadneho dávať ani texty ani dátumy !!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!! A ešte niečo Rychtár do plynu ! &Nemala som ho rada už odzačiatku keď sa na ňu prisal !
Keď maliar nedáva podpis do jedného obrazu - nedáva ich ani do ostatných !
Chcem sa spýtať Českej polície- Vy doteraz! spíte alebo ste na práškoch??? To kto sa tam z Vás roky vysmieva na Utrápenom človeku- I:B. - veď sa zverejni keď si múdry! Máte na jej smrti Obrovský podiel viny aj vy okrem toho starého dementa. Nijak ste nezakročili- NIJAK jej nepomohli dostať sa z toho von- cestou polície samozrejme lebo ten ,,manžel" jej život len sťažoval. Koho kedy zaujímalo čo ten _ vždy blábolil do kamery - však on je pes- čo slovo to blábol! - Vás???! Z Macury ste robili skrz R. stále psychicky chorého, inokedy sektára-viete vôbec čo je to sekta?!- No asi nie keď je ich len v SR až cez 200 a v ČR možno aj viac a pokiaľ ja viem tak katolík nie je sekta !...Choďte za pápežom a opýtajte sa jeho- lebo zjavne sa vám študovať nechce! Situáciu sledujem už dlho- Jediný Macura zobral Ivetu na odborné vyšetrenie na rozdiel od R. - čím jej pomohol ,,manžel"? veď ešte aj po smrti špiní je meno divadlom !tak čo musel robiť keď žila- tam na tom teraz zverejnenom videu ako jej rozkazuje aby išla čúrať a odložila si kabelku mu s plačom hovorí že k nej nebol dobrý - on na to že ,,ale to je jedno"- no keď s niekym žijem a tvrdím že ho milujem tak TO JEDNO NENI !!! a PREčO SA TOTO VIDEO PREVALILO Až TERAZ?

buban
07. 05. 2014 16:51

No pokial je toto vaša občanská povinnost-a pokila máte relevantné informacie a dokazy pre policiu-no tak potom konajte a nevypisujte bláboly do diskuzií k bulvárnym článkom.

kajman1
07. 05. 2014 16:56

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ilona700
07. 05. 2014 17:03

NIKDY nie je nič zbytočné

buban
07. 05. 2014 17:19

No tak to iste-a jako si ty pomohol/a Ivete v jej trápení?

majojo
07. 05. 2014 17:34

Prosím, odejdi na slovenskou diskusi a tady neopruzuj. Pokud tápeš nad tématem, tak třeba o Rezešové. Nebo tu tam u vás máte zatrhnutou?

ilona700
07. 05. 2014 17:45

Prosím odíď NASPäŤ DO DIERY !

ilona700
07. 05. 2014 17:47

lillyli
07. 05. 2014 18:15

Ona stíhá všetko

illis
08. 05. 2014 09:27

majojo

rentierskej
07. 05. 2014 18:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

majojo
07. 05. 2014 17:33

Ale neuzavřela. To jenom bulvár citoval nejmenovanou státní zástupkyni, která není totoužná s tou, co má případ na starosti. Jen ještě poznámka: Kdyby pod vlak skočila nějaká Anča z Vystrkova, dala by si policie vůbec tu práci, aby se tam šla mrknout? Natož aby prověřovala toho jejího Pepu?

rentierskej
07. 05. 2014 18:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.