Menzel se otevřeně opřel do Zemana: Nechal bych ho zmizet! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 5. května 2024

Svátek slaví Klaudie, zítra Radoslav

Menzel se otevřeně opřel do Zemana: Nechal bych ho zmizet!

Úřadující český prezident Miloš Zeman nemá mezi celebritami fanaticky oddané fanoušky, jako je Jiřina Bohdalová (82). Část herců se od hlavy státu distancuje, případně se otevřeně staví proti ní. Jiří Menzel (75) obdivovatelem aktuálního vládce Hradu není, jak teď opravdu dokázal.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

8bc5
19. 11. 2013 13:40

Neznám nikoho koho by "Menzel" miloval.Vždy byl morous a ke stáří blbne o neco víc.Diskutovat k vyjádření Menzela nemá cenu v 75 letý kmet potřebuje se zviditelnit.

hu11
19. 11. 2013 12:01

jirousek12 tobě začal sračkovatět mozek ??? Vem Zemana za ruku a nech se s ním vyfotit, jste si asi podobní

jirousek12
19. 11. 2013 11:34

A já bych nechal zmizet paroháče Menzela,to stáří už je na něm vidět ,sračkovatí mu mozek!

smazan_20150109
26. 11. 2013 01:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bobou
19. 11. 2013 09:33

Škoda, že nechtěl nechat zmizet ty dva Vency před Zemanem. Ty totiž nadělali dohromady tak sáhodlouhé škody, neštěstí pro naši republiku, že ta se z toho již asi nikdy nevzpamatuje. A musel by se stát zázrak. Třeba i v tom smyslu, že by takovéto "chvástouny" nechal zase zmizet on.
Ať si raději udělá pořádek před svým vlastním prahem!

marie60
19. 11. 2013 10:15

johanka
19. 11. 2013 10:35

borka30
19. 11. 2013 11:00

zrovna od něj to sedí, ať se podívá na sebe a udělá pořádek.

prroud
19. 11. 2013 11:18

Neberte to jako utok,a uz vubec ne jako zastavani se vlastizradcu!!! , ale.­....­..ALE­....­....co jste delal/a vy,kdyz nam nicili republiku???? Jen prihlizel/a a postrane remcal­/a..­....­..js­te tedy spoluvinik,mozna jen o malo lepsi nez oni! A to plati o nas vsech,me nevyjimaje!!! Ale aspon jsem tak daleko,ze na sebe dokazu ukazat a neco s tim delam,misto vecnyho : to oni,ja s tim nic nenadelam,jsem malej pan atd.,ono to beze me a nas ostatnich ani nejde,neco rozkradat a nicit,postradalo by to smysl!A kdybych dotycny ty veci nenechal delat,neudelali by je!At se to komu libi,nebo nelibi,vsechnu spinu co provadej jim musime pozehnat,byt i jen mlcenim a lhos­tejnos­ti,vym­luva­ma ze nemame cas a nevime jak, abysme neprisli o vlastni pohodli! Pak nastupuje pocit viny,kdyz si to clovek uvedomi a neudela zase nic! Pritom cesty jsou,i bez revo­luci,­demon­stra­ci a podobnejch praktik,jenom se zamyslet,chtit a hlavne KONAT!

bobou
19. 11. 2013 13:02

Ano máte plnou pravdu. Musíme za náš stát bojovat a ne jenom doma z gauče nadávat. Já osobně jsem byl demonstrovat proti naší vládě. Ale media to podala tak, že jsme byli za největší hlupáky a šašky. A hlavně lidé se nesejdou. Mám pár let do důchodu, takže si myslím, že mohu porovnávat to co bylo a co je nyní. Ne všechno je dnes špatné, ale ty sociální jistoty asi bohužel již nikdy nebudou a to je velká škoda.
Nejvíce mě ale vytáčí, jak se nechávají dnešní mladí (narozeni po 1989) oblbovat a hlavně manipulovat. Já sám jsem měl strýce, který si poctivě a natvrdo odseděl 15 let za poválečný postoj vůči tehdejšímu režimu. Vím co to je když před domem stojí "nenápadné" auto. Pracování pouze na noční směny, aby co nejméně přišel do styku s dělnickou třídou. Stálé ponižování lidské důstojnosti atd. A představte si, že když jsem se ho po revoluci ptal, jak se jim nyní pomstí za to vše. Řekl já vůči nim necítím nenávist, já je celou dobu považoval za nemocné lidi.
Takže KONAT musíme, ale ne jenom hrstka, ale všici.

jity
19. 11. 2013 09:29

Menzel na stará kolena dopadl jako paroháč, ten ať se stará o sebe a raději natočí nějaký pořádný film. Marně se neříká ševče drž se svého kopyta.

marie60
19. 11. 2013 10:15

johanka
19. 11. 2013 10:36

selmalita
19. 11. 2013 09:26

Je mi líto,že i MENZEL se přiřadil k tzv.umělcům,kteří většinou nestojí za nic a jen hrabou a běda,když je někdo kriti­zuje­.Nená­vidě­li Klauze a teď snad ještě víc Zemana.V jeho případě jim zdatně sekundují novináři.Naopak MODLU se snaží neustále vytvářet z HAVLA i když ten by nás zaprodal Němcům,zrestituoval co se dalo,schvaloval válčení amíků třeba v Srbsku a v soukromém životě podváděl umírající Olgu.

marie60
19. 11. 2013 10:16

johanka
19. 11. 2013 10:36

smazan_20150109
26. 11. 2013 01:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prroud
19. 11. 2013 09:20

Ani jeden z tech dvou neni svatej,ale jen ubohej egousek soudi ostatni a sam ma nas.rano pred prahem.Soudit muzeme prokazatelny kriminalniky kterejm je dokazana vina.Ale ostatni teprve az dokazeme otevrene odsoudit sami sebe.Kecat a placat,kopat do h.oven aby jeste vic smrdeli,to nam jde,ale postavit se zlu cinem,na to jsme prilis pokry­tecky,­skodo­liby,­zbabe­li a zpar­chan­tely­....­..ra­deji si budeme lhat pohodlne do vlastnich kapes a delat co se po nas chce! Kdo chce,hleda zpusoby,kdo nechce,hleda duvody!

koerich
19. 11. 2013 09:12

Menzel ted jste mi ještě sympatičtější

bohatypoodnikatel
27. 11. 2013 21:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.