Potvrzeno! Vyžírkové VyVolení skončí dříve a Vladko si z výhry koupí nové hrnce! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 1. května 2024

Dnes je Svátek práce, zítra Zikmund

Potvrzeno! Vyžírkové VyVolení skončí dříve a Vladko si z výhry koupí nové hrnce!

Konečně to vypadá, že ve Vile VyVolených se začne hrát a bojovat. Televize totiž splnila své výhrůžky a začne vyhazovat soutěžící dvakrát rychleji. Liknavost a neochota soutěžit se tak partě nezaměstnaných slávomanů pořádně vymstí.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hillaarkaa
12. 11. 2013 16:47

Ani bych se nedivila,kdyby to znovu ten homoděj vyhrál,prolejzá nenápadně všema duelama,není záporák,jen trapný hysterák a to se mu odpouští.Kterého homoděje z TV protáhne prvního???

vampouch
12. 11. 2013 16:14

Nejen soutěžící ale jak se ukazuje v hlasování tak především diváci odmítají nové tváře. A není divu, poslat tam někoho kdo měl čas dva měsíce na netu sledovat dění ve vile a hledat si slabá místa jednotlivých soutěžících je vrcholný podraz... Sledovanost je dána i programem který musí plnit. Po počátečních hrách a různých scénkách apd. jsou nyní již několik týdnů ůkoly typu "sedněte si a řekněte co si myslíte o", neustále psychologické rozbory o ničem, prostě nuda. To že soutěžící polehávají není jejich vina ale může si za to Prima sama, když je nenutí cokoliv dělat. Přoč by neleželi když jim je to dovoleno...Navíc to neustálé vracení ex zpět má za důsledek rozříštěnost děje a nemá pro soutěžící žádný význam. Dávno už vědí že ta chamraď jde stejně druhý den zase pryč tak se tím nemusí vzrušovat. Nezměnila to ani ta vysloužilá *** s vylízanou palicí Regina a nezmění to ani kriminálník a profi podvodník Hradil......Tak že by měla Prima na férovku přiznat že to tentokrát hrubě podcenila a nezvládla a co nejdřív celou trapárnu ukončit.

spbi
12. 11. 2013 15:06

Z diskuze VV
Zorka:
Pomalu nám VV 2013 končí, padla na mě malá nostalgie. Je mi líto, že z toho byl takovýhle brak, štáb letošní VV zazdil. Věřím, kdyby se tam neobsazovali kamarádičci, rádoby VIP, tak mohla být pěkná podívaná. Že pan Chlebeček má za kamaráda Hradila, tak byl nasazen Hradil… a tím to vše začalo.
Návraty vypadlých soutěžících, měření rozdílným metrem, beztresné nedodržování pravidel, porušování paragrafů trestného zákoníka …, neskonalé nadržování Hradilovi, manipulace s hlasy.., potopilo tuhle řadu. Škoda, přeškoda, Vyvolení mohli být super 3 měsíční podívaná televize Prima. Věřte nevěřte, je mi to líto .
Ale zaplať pánubohu jsem mohla znovu vidět Vlada, kterému přeji ze srdce druhé vítězství !

mirkazam
13. 11. 2013 19:44

Vladovi přeji, aby dostal od svých spolusoutěžících pořádný kopanec a vyjel ven...

hillaarkaa
14. 11. 2013 09:31

Mirko zammééérdalko,to se nestane,to je dřív protáhne či vyšlukne.Tahle rádobyshow je obchod,někdo ho dostal ke slávě a za to se jim musí odvděčit-a to ten bukva umí

krili
17. 11. 2013 14:54

souhllasim at to vyhraje \Vladko ty ostatni jsou povaleci,pomlouvaci atd.no skoda mluvit a prosim neurazejte geje,jsou kepsi jak nekteri z nas.Vladko vyhraj to at vsechny puknou vzteky mam te rada jsi hezky muz

kkrampota
12. 11. 2013 14:48

Už to konečně zrušte a peníze na výhru dejte raději na charitu, aby ta hovadina měla aspoň nějaký smysl !!!

verajc
12. 11. 2013 19:51

Konečně někdo tady má skvělý názor

inocenta
12. 11. 2013 13:58

Tedy každý má jinou představu zábavy. Já tedy rozhodně ne ty dětinské hry, svlékání se, ao. Kdyby tam bylinormálnější lidi, tak by to byla si takový rozdíl jako šíst červenoum knihov­nu,bra­k,kov­bojku a nebo sušší klasiku. Možná by to bylo zajímavé z psychologického hlediska, jak dokáží "bojovat" trochu inteligentnější jedinci. Tady sehnali dokupy všelijaké podivné typy lidí, z nichž je ještě jaksi nejnormálnější Pavlína a Honza. Ovšem ti zcela normální by pod kamery nešli, to je ten problém.

francik
12. 11. 2013 12:58

Musí vyhrát Vlado, ti spáči na gauči a pomlouvači domů!

janca0001
12. 11. 2013 11:40

Jestli vás dámy baví číst a nechce se vám utrácet horentní sumy za časáky, tak dávám jeden tip. Tenhle týden jsem narazila na jeden časopis Moje šťastná hvězda, asi nějaká novinka a za ty peníze? Super, stojí jenom 10 Kč a najdu v něm všechno co mě baví.

mimicenka
12. 11. 2013 11:32

VLADKO TO VYHRAJE ZUBAJDA VEEEEEEEEEEEEEEN DOUFAM ZE UZ PUJDE TENHLE TYDEN DARMOZRACI A TEN HONZA TAM CO DELA ???? MAGOR

hillaarkaa
14. 11. 2013 09:33

Zobej toho Lexaurinu méně,má to vliv,babo.

fortin
12. 11. 2013 11:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lyznik008
12. 11. 2013 09:31

Už aby to skončilo a ti spisovatelé v diskusi by mohli třeba radit ADAMCOVI jak "vylepšit"seriál CESTY DOMŮ.Ze zvrhlostí a morbidností už tam chybí už jen nějaký ten PEDOFIL a ZOOFIL.

hillaarkaa
14. 11. 2013 09:34

Souhlas,jak víš,že to Felix už neodnesl???

zadnice
12. 11. 2013 08:54

Stručně a jasně! Celá tato volovina není na koukání což by Prima měla vědět. No a ty sáhodlouhé příspěvky "diváků"??? No ty také stojí za to. Fuj!

frauvogelrauch
12. 11. 2013 08:52

Vyhraje pavlačovka Romana s cikánskou mentalitou..Ty její kecy mají sílu přesvědčit dav.

malena21
12. 11. 2013 08:01

Zdravím,nyní jsem dočetla dlouhý příspěvek od vojjaksvejk a.... nevím proč tak Reginu obhajuje ,já jí měla taky ráda a těšila se až se objeví ve čtvrté sérii,moc mě zklamala , je to stále ta samá Regina co byla v 1 ,ale nyní jsem měla pocit ,že jí hráblo to její povídání o mimozemšťanech , o koupi jen Bio potravin a co mě nejvíce dostalo její hnusné urážení dalších vyvolených ,ona upřimnost je sice pěkná,ale sprostě urážet a napadat jiné lidi jak vypadají a jak jsou tlustí to je přeci jen přes čáru .Regina si myslím není žádný chudák mohla pracovat i jinak jako tisíce jiných lidí když s penězi nevystačila a nečekat až si někdo koupí její obraz a jestli tancuje taky jen její volba ,ale jsou i jiné práce třeba pokladní v supermarketu ,-tam však se musí pracovat.To že jí odebrali dítě se nedivím s jejími názory by z něj vyrostl asi podivín -prostě matka roku to rozhodně není.Všichni se navážejí do Vlada ,ptám se kdo tam je lepší ?ještě to nikdo nedokázal a mají všichni stejnou šanci ,mamánek Honza jen slibuje ,válí se a na Vladka nasazuje mohl ho klidně přebít nic mu nebrání ,ale on to dovede jen pusou .Přála bych to Vladovi aby vyhrál na zlost všech co mu asi nemohou zapomenout ,že je gey a ,že je svůj a to že občas vybuchne? to tam dělají všichni a hlavně co jiného se tam mezi tou svoločí kriminálníku ,podvodníků ,gemblerů dá dělat ,ani jeden nemá slušnou minulost snad jen Pavlína .

marie60
12. 11. 2013 13:07

Vojjaksvejk bude nejspíš někdo její známý.Na všech diskusích o VYVALENÝCH se jí tak mocně zastává a přitom spamuje jak blázen. Regína má možnost pracovat ale asi se jí líbí kecat jen o biopotravinách a mimozeštanech. Pak má strach, že ji nějaká sekta chce zabít. Umí malovat ale asi se s tím neuživí a to chce děvčátko do své péče. Udělala by z něj takového pošuka jak je ona sama.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.