Krkavčí rodiče z Výměny manželek: Děti vždy na noc odvezou pryč! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Krkavčí rodiče z Výměny manželek: Děti vždy na noc odvezou pryč!

Páteční Výměna manželek má velice zajímavou dohru. Mladý pár z vesničky Martinice už během natáčení procházel obrovskou krizí a dokonce se na čas rozešel. Teď jsou znovu spolu a údajně šťastní. Jenže to vypadá, že na všechno doplatily děti.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

anuska66
04. 11. 2013 15:58

Možno by sa politici mohli zamyslieť ako pomôcť takýmto mladým rodinám. Mudrovanie starších manželov mi išlo pekne na nervy a to sama mám 50.

mnpv
04. 11. 2013 18:51

A co by ještě měli ti politici řešit? Je každého věc jak si zařídí život a pokud umí dělat děti, tak by se měl umět o ně i postarat. Být babičkou, tak jim vysvětlím, že děti patří k tátovi a mámě a vypoklonkuju je z baráku všechny. Jestli chtějí žít jak za svobodna tak proč proboha nepoužívali antikoncepci? Oč jsou tihle lidi lepší jak průměrná romská rodina?

tana.ce
04. 11. 2013 12:43

Vždycky zbystřím, když někdo vykřikuje do světa dokonalost svého vztahu. Podle mne si právě ti staří potřebovali dokázat, "jak jsou dobří". Nejlépe na mladých a chudobných. Pantáta a jeho narážky a průpovídky na mne působily slizce. Mladá se mu evidentně líbila
Mladá si musí uvědomit, že když chce bazének, chatičku a zahrádku, musí ! přiložit ruku k dílu a ne se poflakovat na pracáku.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.