Další hrůzný případ z Egypta: Češku tamní lékaři málem zabili! Je doživotně invalidní! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. května 2024

Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie

Další hrůzný případ z Egypta: Češku tamní lékaři málem zabili! Je doživotně invalidní!

Petr K. (35) zažívá v Egyptě od smrti manželky Moniky (†36) a dcery Klárky (†8) peklo. Poté, co mu kriminalisté nepovolili ani po dvou měsících odcestovat domů, varuje Lenka Mocková (50) z Liberce: „Chtějí to na něj hodit, mě v Egyptě málem zabili doktoři. Operovali mě jen proto, aby vytřískali peníze ze zdravotního pojištění.“ Po čtyřech operacích je doživotně invalidní.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

marie60
05. 10. 2013 15:50

henes
05. 10. 2013 12:40

Má zůstat doma,komu není rady, tomu.....

prroud
05. 10. 2013 12:15

Myslim,ze by sebou nasi takzvani "zastupitele" v Egypte meli svihnout,jinak z oho muze bejt celkem slusnej prusvih,jestli nechaj v cizi zemi popravit nevinnyho cloveka.Ale tomu se rika vazena ambasado a "vlado" vubec:PRACE! Najdete si ve smovniku laskave co to je a alespon obcas to zkuste praktikovat!Diky!

prroud
05. 10. 2013 12:29

Ale ono je to vlastne jedno,nasi radoby "zastupitele" uz si zvykli,ze si muzou dovolit uplne vsechno,celej stat rozkras­t,zas­melit­,lidi obetovat,oni se vyrvou,pri nejhorsim jim nechame rozbit hlavy oplechovanejma slozkama policie s vymytejma hlavama ve kterejch maj jedinou myslenku: dostat vejplatu! A jede se vesele dal,ovce prece zkousnou v relativnim klidu vsechno,od exekuci,pres ruseni duchodu vseho druhu az po venovani republiky cirkvi!

prroud
05. 10. 2013 12:32

Omlouvam se,na malickost jsem zapo­mel.­....­.nade­lani dluhu jeste i detem deti nasich deti ktery uz jen kvuli urokum a bankovni masinerii nemuzou stejne nikdy splatit!

ctown
06. 10. 2013 06:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prroud
06. 10. 2013 08:52

Zklidni hormon,onane nactiletej ,mam pocit,ze az bych ti tvoje kousani vymachal v tvym vlastnim hadej cem,jeste rad bys mi zacal vykat a naucil se slusnymu vyjadrovani!Brouku

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.