Zpověď odsunuté Daniely Drtinové: Jak ČT kryla Zemanovu »virózu« | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 5. května 2024

Svátek slaví Klaudie, zítra Radoslav

Zpověď odsunuté Daniely Drtinové: Jak ČT kryla Zemanovu »virózu«

Politici mě nemají rádi, protože jim připomínám semetriky, které mají doma. Tvrdí to Daniela Drtinová (43), která byla převelena z Událostí, komenářů v hlavním vysílacím čase do pořadu, který se sice jmenuje podle ní, ale teprve bude muset diváky získávat.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bohatypoodnikatel
15. 09. 2013 18:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bobrone
15. 09. 2013 10:38

Nu, bojím se, že by Ji splnění Vašeho přání - cit.: "...uplatnění v pozici, která PLNĚ odpovídá jejím schopnostem." nijak moc nepotěšilo
Ale vážně: Ona ta role moderáítora je nesmírně těžká a vyžaduje spoustu vlastností a dovedností, které navíc vyhovují průměru publika - bez urážky. Znám lidi, kteří prostě nemusí její vizáž: jakmile Ona přejde do ostřejšího tónu, je to semetrika. Mít milou tvářinku, bylo by to "to milé zlobidlo". Mně nepasuje jako žena také. Nesedí mi její hlas, zjev a mimika. Po odborné stránce nevím, nerozumím tomu. Dívám se na Ni opravdu zřídka - nevěřím českým médiím posledních 50 let vůbec

merrylou212
15. 09. 2013 10:40

Nejste náhodou Drtinová vy ????? Arogantní osoba s vystupováním ges.tapačky na výslechu v Pečkově paláci ?? Která v životě dokázala tak veliké howno ??? A nechte Zemana napokoji, že ty modré straky a Taliban 09 nakopal do ***, byla jenom správná věc. !!! Už jenom za církevní restituce. Havel byl taky ož.ralý každý den a nikdy nikdo o tom nepsal. Že to televize zametla-no špatný pták, který si se.re do vlastního hnízda.

bohatypoodnikatel
15. 09. 2013 18:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20150109
26. 03. 2014 15:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20150109
26. 03. 2014 15:26

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bohatypoodnikatel
15. 09. 2013 18:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

popocatepetl
16. 09. 2013 07:15

Nevzdělaným, kteří ani netouží si rozšířit rozhled a kteří žádné otázky nemají, proto na ně nepotřebují odpovědi, chtějí jen držet hubu a krok a dostávat jasné instrukce, těm to nevysvětlíte. I oni, jak se zdá, sledují ČT 24, ačkoliv v jejich případě mi uniká důvod.

popocatepetl
14. 09. 2013 13:36

Mám dojem, že tady to trefila! Vidím kolem sebe lidi, kteří ji uznávají, a lidi, kteří ji nenávidí. (Před několika lety ji nenáviděli skoro všichni, ale ona se hodně zlepšila, když odhodila ten nenávistný tón, útočný i tam, kde nebyl důvod.) Všichni t, kdo ji nenávidí, mají doma semetriku a jsou pod pantoflem! V práci si hrají na velké pány a doma je k velkému haló sousedů honí manželka s ječákem a oni jsou ´táákhle malincí´.
Možná to opravdu platí obecně!

lukreciaborgia
15. 09. 2013 09:53

pro popocatepetl-neplatí to obecně,to ona sama o sobě tvrdila od věty.."všichni,kdo mně nenávidí mají doma semetriku a jsou pod pantoflem ....atd..."to řekla v jednom rozhovoru o politicích. Nemá pravdu,byla to drzá,arogantní morda spanilá,která si dovolovala strašně moc,protože je sama ODS ačka a za sebou měla vedení.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.