Špatné zprávy pro Petra K.: Egyptská policie poslala dopis českým kriminalistům. Obsah je šokující! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. května 2024

Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav

Špatné zprávy pro Petra K.: Egyptská policie poslala dopis českým kriminalistům. Obsah je šokující!

Už víc než čtyři týdny se čeká na to, až se egyptská policie uráčí učinit v případě dvojnásobného úmrtí českých turistek alespoň nějaké kroky. Marně. Teprve teď se potomci faraonů ozvali českým kolegům, kteří také na případu pracují. To, co obsahuje polooficiální listina, však překvapilo všechny.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

marmat
29. 08. 2013 14:48

Nic zde není uvedeno přesně...
Za vynesení textu (úniku informacl) takové zprávy by padaly na policii hlavy, takže je možný fakt,
že NĚCO z EGYPTA dorazilo...

prroud
29. 08. 2013 14:24

S potesenim kvituju z vasich komentaru,ze slusny lidi jeste existujou,je to jak rikate,pockejme si a pak sudme pravou zrudu,at je to kdokoliv,paklize nejde o tragickou nehodu.......

joynkaa
29. 08. 2013 22:32

vsázím se a jdu zítra do nějaké zázkovky, že nikomu nic nedokážou. Všechno bude zapomenuto a odpuštěno

joynkaa
30. 08. 2013 21:46

PŘESNĚ o tom jsem naprosto přesvědčena. I když mě sázení nebaví, zajdu si vsadit. Až tak jsem si jistá. Uzavřený případ, bez obvinění.

rentierskej
05. 09. 2013 14:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

rentierskej
05. 09. 2013 14:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fortin
29. 08. 2013 14:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

marmat
29. 08. 2013 14:50

Nesmíte všechno pisálkum tolik baštit...

marie60
29. 08. 2013 15:05

Naši jsou však dobří.Kdyby dostali včas těla a výsledek pitvy z Egypta, tak se vše dál posunulo.Takhle se furt přešlapuje na jednom místě.Myslela jsem si, že v brzké době převezou Kramného na ten detektor lži ale vypadá to bledě.

rentierskej
05. 09. 2013 14:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kristinn
29. 08. 2013 14:10

nesúď - staré a pravdivé... Najľahšie je odsúdiť človeka čo aj nevinného. Dokiaľ sa vec nevyšetrí, nik by nemal pozerať na pána Kramného, ako na vraha! Toľko kydov, čo bolo vznesených na jeho hlavu je dôkazom toho, aký nenávistní ľudia sme a hovoríme, vlastne píšeme o tom, o čom vôbec nemáme dôkazy. Stačí nám "jedna pani povedala, jedno AHA, či Blesk" napísali...Málo pochopenia, vžitia sa do situácie...Ešteže stávkové kancelárie nevyhlásili lotériu: "Zavraždil, či nezavraždil Kramný"...Stále si nemyslím, že to bol on a držím mu päste, aby sa spravodlivo vrah našiel...

joynkaa
29. 08. 2013 22:31

Moc se omlouvám. Ale vy na Slovači nemáte své problémy? P.S.: Jinak, jestli žijete v ČR, nedokážu si představit, že bych se třeba v Polsku vyjadřovala v češtině a všichni, co k tomu mají co říct by mi fandili, protože já ignoruji dorozumívací řeč oné země, kam jsem se vydala.
Jedu do Ameriky, tam je spousta mých krajanů - takže budou rádi, že se s nimi popovídám v jiné řeči, než na jakou jsou zvyklý.

gordon
29. 08. 2013 23:43

alenealejo
30. 08. 2013 00:25

joynkaa... s dovolením- a prečo by sa nemohla kristinn vyjadrovať,tak ako sa vyjadrila? Vy nechodíte na slovenské portály...alebo ak chodíte...píšete tam po slovensky? Nepochopím...je to len Vaša vec...v akej reči sa porozprávate v USA...Good luck!
Apropó...nič v zlom,myslím to priateľsky.

prroud
30. 08. 2013 08:54

Naprosto spravne jsi se ozval alenealejo! Mam pocit ze joynkaa prinejmensim "ulitla",zkousi podobnou hysterii jak a neprizpusobivejma i na kamarady ze slovenska,smutny.O to smutnejsi,ze lidi porad jeste neprokoukli co se s nima hraje a proc a prestoze je to v jejich silach,nedokazou si udelat poradek ani sami v sobe,natoz ve spolecnosti,nakonec komentare mnohych k ruznym tematum nam to jasne ukazujou!Bavime se nasled­kama,­rozci­luje­me se nad nasled­kama,­potla­cuje­me nasledky,ale neumime najit priciny,natoz se jich zbavit.Docela skoda,kdyz si predstavim jak bysme se v opacnym pripade mohli vsichni mit,a to na cely planete.

rentierskej
05. 09. 2013 14:13

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

filuska77
29. 08. 2013 13:58

Už jsem se lekla že se něco prokázalo, a ne že jde jen pozměněný titulek a text již tři vydaných článků. Jenom ta forma psaní je poněkud tragicky pouťová.

spulinka
29. 08. 2013 13:11

I já ctím presumpci neviny. Pokud je ten člověk nevinný, má stejně zničený život. Možná i díky médiím....

lillyli
29. 08. 2013 19:28

dannaa
29. 08. 2013 12:30

Nesoudím Vás Petře. Každý je nevinný dokud se vina neprokáže.Je mně líto,že nemůžete stále domů.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.