Advokátka Petra K.: Je nevinný, otrava Moniky a Klárky byla nejspíš nešťastná náhoda! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Advokátka Petra K.: Je nevinný, otrava Moniky a Klárky byla nejspíš nešťastná náhoda!

Petr K. (35) je nejspíš o krok blíž k návratu do Česka. Ujala se jej totiž advokátka Ilona Nohelová, která je přesvědčena o jeho nevině.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

petruss
20. 08. 2013 06:47

Podle informací dostupných z ruzných článků měla celá rodina zkušenost se střevními problémy z dovolené v Egyptě v loňském roce. Proto si také vezli z ČR lék Ercefuril , který je podáván v kapslích. Tyto kapsle lze otevřít , obsah vysypat a naplnit jinou látkou. Prázdné kapsle se také prodávají běžně v lékárně. Obsah Ercefurilu v jedné tobolce je 200 mg. Smrtelná dávka strychninu je 1mg na 1 kg váhy ( asi 50mg by tedy zabilo člověka o váze 50 kg). Zbytek místa v tobolce by mohl být doplněn třeba louhem. Tobolka se rozpustí až v žaludku!!! Takže vrahem nemusí být žádný chemický genius. Obsah lékárničky uložené v zavazadle nikdo na letišti nekontroluje. Takže takový scénář by mohla připravit i dutá hlava. Do Egypta jezdím každý rok již asi 15 let. V hotelu používají uklizeči běžné úklidové prostředky jako u nás. U programu All Inclusive si hosté nealko nápoje většinou čepují sami.
Proti panu Kramnému pracuje čas, žádný zločin není dokonalý.

filuska77
19. 08. 2013 12:14

Jak by se právnička mohla dostat na titul bulváru? Přeci tím, že bude obhajovat dobrovolně a i zadarmo PK. Pavidelně bude přispívat do bulváru, každý den článek Zviditelní a pak budou chodit další zakázky. Čím většího lumpa vyseká tím více kšeftů, vždyť je to vidět i v politice jaká jména obhajují miliardové zlodějíčky.

trilobit85
19. 08. 2013 05:11

Co prosím??? Nešťastná náhoda???
To nám paní advokátko vysvětlete,jak je možné,že Monika i Klárka umřely ve stejný okamžik?
90% lidí, co se zde píše,správně tuší kdo je vrah,tak si prosím Vy nehrajte na detektiva a zabývejte se radši něčím jiným.
Jj,když někdo plánuje vraždu dlouhou dobu dopředu...tak to pak takhle dopadá,zbývá už jen opravdu buď dobrá práce policie a detektor lži!
Ještě kdyby tak nějaký egypťan uměl česky a přečetl si,že pan Kramný obviňuje ze smrti Moniky a Klárky místní obyvatelé-no to by se o svůj zadek bál ještě víc než teď!!!
A i nám občanům ČR by svým tvrzením mohl "pěkně" zavařit!
Takže pane Kramný, pokud to čtete - nesvádějte vinu na personál apod. Ok?! Děkujeme!! A řekněte co víte! Nezapomínejte,že : Boží mlýny melou pomalu,ale jistě!!!

bamilka
19. 08. 2013 11:54

Tak a je zase o čem diskutovat. Trošku to tu tvrzení advokatky rozvířilo. kdopak ji bude platit?Je podezřelé, jak Egypt i naše strana mlčí. Advokátka nabyla dojmu,že je málo důkazů. Nenašel Egypt mají hledat u nás...Proto si klidně začala tvrdit tu svou verzi o náhodě,nebo sebevražda,ale Peťu z toho vyseká. Pro smůlu chybí důkazy. Už jsem jednou psala ten jeho úlistnej usměv,že spolupracuje s policií a chce dokázat svou nevinu...vše pečlivě uklidil. Snad jen doufat,že udělal chybu. Stále si nechávám myšlenku třeba to nebyl on,ale těch náhod na dvě mrtvé ve stejnou dobu s bolestmi zavřený jen s ním...

darana
19. 08. 2013 02:49

Nestastna nahoda je, ze obete dostali prasky na spanie, potom prudky jed a potom luh aby sa ten jed nedal rozoznat. Tiez je nahoda, ze iba oni dve nesli s udajnym faraonom k doktorovi. Nie je tych divnych "nahod" nejak privela??

an.manchester
18. 08. 2013 23:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hejkalsamicka
18. 08. 2013 22:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prroud
18. 08. 2013 22:23

taky bych to tak videl­....­....­.uvi­dime,­vsak se nam to vyrysuje.......

nabella
18. 08. 2013 21:33

A nikdo nevidi za zavřené dveře ani rodina ani kamarádky tak na co zbytečný linčování co napíše bulvár pač,když ten člověk bude nevinný tak už s tim bude stejně muset žít,že jste ho odsoudily dřív než soudy

nabella
18. 08. 2013 21:22

je to smutný ale já se musim smát normálně tohle už je normálně komedie já si nemůžu pomoct ale jeden napíše názor a pak se všichni přidaj jak ovce a to nemluvim o fejskových blbkách,proč si tady rovnou nezřídit soud a šibenici .Nezastávám se nikoho od toho tu máme jiné a máme na to úřady

jity
18. 08. 2013 20:57

Je to záhada kdo by je otrávil a proč? Pokud to nebyl manžel tak kdo jiný? Zjistí se to někdy? Moc tomu nevěřím.

jesie
18. 08. 2013 19:13

Když to byla nešťastná náhoda, paní advokátko, tak jak vysvětlíte, že jed, který pozřely, byl zakryt louhem, který jim rozleptal žaludek. To asi o nešťastné náhodě nesvědčí, to se určitě nestalo během několika málo minut, co byl pan Kramný mimo pokoj a další věc, která mi nesedí je, že pan Kramný tvrdil,že on na tom byl nejhůř, že byl 15x na WC, tak jak byl schopen, byť na tak krátkou dobu,opustit pokoj ? Já jsem zase přesvědčena o tom, paní advokátko, že pan Kramný je NEJSPÍŠ vrah.

prroud
18. 08. 2013 20:47

............a zrejme tedy asi i hodne dobrej odbornik na chemii,pri svym zrejme dosazenym vzdelani se kterym montuje auta v automobilce na pasovy vyrobe,pritom vynikajici planovac a strateg jak si to dobre pripravil a vedel ze uklizecky vozej a co vozej,ze se k tomu dostane a ze maji co potrebuje na "koktajl",on to bude potom asi dokonce primo strategickej a chemickej geni­us,hmm­mmmm­....­....­.!!! sorry jesie,ctes co pises a premejslis nad tim?Pro ty "pomalejsi"......je to napsany v ironickym duchu,hodne ironickym ;-),ale jesie,ta si je JISTA! NEJSPIS

jesie
19. 08. 2013 06:48

Hele ty jeden ujetej prrroude, ty máš v sobě asi "spisovatelskýho ducha" , ale to sis nejspíš spletl stránky. Ty tvoje úvahy stojí za starou belu, tak buď tak laskav , starej se o to, abys měl i nadále tak " skvělou inspiraci a bujnou fantazii " a mě si nevšímej.

stekavka
18. 08. 2013 18:47

Kartářky,právníci jen se chtějí zviditelnit.Proč nepočkají jak dopadne vyšetřování.A ty čistící prostředky si uklízečky vozí na vozíku,tak přeci není nikdo tak blbý aby jim to vypil.Ale v nestřežený okamžik klidně mohl něco vzít,když říkal,že několikrát z pokoje odešel,ale jsou to pouze spekulace

bledulka
18. 08. 2013 17:44

Tak opravdu nevím, co si mám myslet... Všichni považují Petra za vraha, kartářkám, věštkyním to taky vychází v kartách a já mám stále silnější pocit, že to opravdu manžel nebyl....Přece není magor, aby jezdil trávit své ženy do Egypta.... V zemi je válka, terorismus, ... No, řekněte sami... To, že neříká svým blízkým jménem, přece nic neznamená... My jsme s manželem 20 let, máme se stále rádi a neoslovujeme se na veřejnosti žádnými zdrobnělinkami ani své děti... Nechápu teda, co je na tom zvláštní....

darina1
18. 08. 2013 17:40

Ta je přesvědčena o jeho nevině když ani sami cajti přesně neví. super advokátka asi jinou nesehnal,tý jde jen po prachy nic jiného.

britva
18. 08. 2013 17:36

Ahoj, já jsem Helmut, vymetač komínů

můj komentář ke článku je stejně na houno, jako komentář Ilony Nohelové
je to prostě vrah a basta fidloušek

ingmarie
18. 08. 2013 17:21

Advokátka není nestranná osoba. Její názor je irelevantní.

egyptanka
18. 08. 2013 16:53

Za těžký prachy budu tvrdit cokoliv.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.