Petr udělal ve výpovědi osudovou chybu: O mrtvé manželce mluví jako o »cizí ženě«, tvrdí expertka na řeč těla | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 5. května 2024

Svátek slaví Klaudie, zítra Radoslav

Petr udělal ve výpovědi osudovou chybu: O mrtvé manželce mluví jako o »cizí ženě«, tvrdí expertka na řeč těla

Po dalším televizním vystoupení Petra K. (35) už jen málokdo pochybuje o tom, že by měl čisté svědomí. Muž, který v Egyptě přišel o manželku Moniku (†36) a dcerku Klárku (†8), působí chladnokrevně a v první řadě mu jde o vlastní prospěch.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ivuska1
09. 08. 2013 00:51

slacker
08. 08. 2013 15:20

A ve zprávach z něj budou furt dělat neviňátko,Nova zamrdaná!!

mrdounberlusconi
08. 08. 2013 19:10

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bohatypoodnikatel
08. 08. 2013 13:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

honzadv
08. 08. 2013 14:00

No, uvidíme, třeba je to jinak.. ALe ten chlap je fakt dovný patron. Umřou mu nejbližší osoby a on je v pohodě, gelík, hlavně že je vysmátý, maskovat to neumí, herec je mizerný.

slacker
08. 08. 2013 15:16

bohatymrdnikatel:

mrdounberlusconi
08. 08. 2013 19:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lipno
08. 08. 2013 12:25

Našel jsem dceru celou ledovou - V Egyptě?
Ať to zkusí svést na polské maso, ale ani to mu nepomůže

henes
08. 08. 2013 12:12

honzad­v...­....­.colom­bina­....­....je­sie -makejte do kolbenky b.lbečkové ,
žvaníte hovadiny,

jesie
08. 08. 2013 13:18

Já počkám až vylezeš ty " přízpěvku " inteligentní. Jinam nepatříš, na mě se vykašli a běž se raději učit, ty žvanile.

honzadv
08. 08. 2013 14:01

honzadv
08. 08. 2013 13:59

Vrať se do pomocné školy, odkud tě vyhodili, když jsi neprolezl do sedmé třídy, ty lopato, socko ***amotná. My k tobě do kolbenky nechceme, ale ty ani na to nemáš - nejspíš děláš popeláře, dle tvých keců, ty primitive ***amotný.

jesie
08. 08. 2013 14:08

honzadv
08. 08. 2013 11:30

Těžko jednoznačně říct, ale na mě ten chalp taky působil hodně divně. Neosobně, jakoby vyprávěl nějaký film, a ne líčil smrt své milované ženy a milovaného děcka. A právě nás doma zarazilo, jak je nejmenoval, neřikal Klárinka... MOnča, MOnička - mluvil o nich jako o postavách z filmu, a ty detaily., co popisoval . taky divn´é. Oči měl chladné, vůbec nevypadá jako trcuhlící otec a manžel, Kdyby se nedejbože (ani nechci myslet!) něco takového stalo mně, složím se. Ale on se nageluje, oholí, načančá, ani kruhy pod očima nemá, strhaný výraz nemá, je v pohodě. Jediné, co ho trápí, je, že ho nepustili domů a neví, co s ním bude, Na dceru i manželku kašle, je to podle jeho chvání chladnokrevný vrah, já mu nevěřím, všichni jsme na něho zírali jak blázni, myslíme si, že je opravdvu zabil,, ALe proč i tu dcerušku??? Hrůza!

colombina
08. 08. 2013 10:59

To jsou zase kecy.... každý to prostě prožívá jinak! Někdo po úmrtí blízkých zaleze na dlouho "do nory", jiný má potřebu o tom mluvit s celým světem - vzpomeňte si třeba na Vašku Svobodovou - po smrti dcery Kláry i manžela Karla byla pořád v médiích. Někdo se potřebuje vymluvit, někdo ne. Že působí chladně? Třeba je na práškách..... takhle z novin se to opravdu těžko posuzuje....

honzadv
08. 08. 2013 11:33

Z novin jsitě, ale viděli jsme ho v televizi, on opravdu nepůsobí ani zdrceně, natož zoufale, naopak kalkuluje, líčí detaily, o těch dvou mrtvých mluví jako o postavách z detektivky, vůbec ne osobně, nejmenuje ani jednu... To je divné, je to sebestředný macho, namyšlený nesympaticý chlap, metrosexuál a arogantní tupý člověk. Já sjem přdsvědčen, že je zabil, na 99,9999% ano! A celá naše rodina i kolegové - každý se vyděsil jeho očí a projevu - tak mluví vrah, ne vdovec, který přišel o dcerušku!

lipno
08. 08. 2013 12:29

A kam zmizel původní rozhovor, v němž líčí, jak koukal na televizi?

honzadv
08. 08. 2013 14:03

No jo, on to vše najendou změnil - lhal ve všem, i že ležely v posteli, přičemž je našli na zemi, holčička v divné poloze... Já si fakt myslím, že se jich zbavil, ale nechápu, když už je to vrah, proč zabil i tu malou, to je nejhorší z mejhoršího!! On je totálně v pohodě.A chce do Čech, shrábnout prachy.

sugarbitter
08. 08. 2013 16:27

mohla to překroutit media, nemusel to on říkat jinak. Asi se neměl vyjadřovat vůbec.

jesie
08. 08. 2013 12:06

Já si myslím, že to takové kecy zase nejsou. Paní Svobodová byla v mediích proto, že byla manželkou známého skladatele a to byl ten důvod, proč jí novináři nenechali chvíli v klidu. Určitě jí to bylo nepříjemné. Tenhle člověk se potřebuje obhájit před veřejností, že on vrahem není. Určitě člověk, který přišel o milovanou rodinu a ne vlastním zaviněním, by chtěl bez emocí vše sdělovat do TV. Měl dostatek času na to, v hlavě zdokumentovat celou situaci, než vše vyšlo najevo. V současné době se potřebuje dostat zpět do republiky, protože v případě, že ho usvědčí v Egyptě, čeká ho soud a vězení tam, proto chce aby se vše uspíšilo a čekání na verdikt je pro něho neúnosné. Být vězněm v muslimské zemi okusilo několik dealerů drog a ti by mohli vyprávět, jak to tam chodí.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.