Macura o Bartošové: Chtěla po mně co chvilku »čucíka« a baští psychofarmaka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Macura o Bartošové: Chtěla po mně co chvilku »čucíka« a baští psychofarmaka!

Kdo by si myslel, že návratem Ivety Bartošové (47) do vlasti všechno končí, ten se příšerně plete. Teprve v Česku začínají vyplouvat na denní světlo fakta, která dosud v celém případu nebyla vyřčena. Přečtěte si, co všechno Zdeněk Macura prozradil (39).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

marketavlastikova
21. 07. 2013 16:27

Dobrý den. Mezi čtenáři se právě šíří zajímavá možnost přivýdělku, perfektní na letní večery. Pro mě to je skvělá možnost výdělku a nemám slov, jak snadné to je!! Milionářka přes noc se ze mě sice nestala, ale i tak toho využívám na maximum. Je to z návodu Objeveno.WZ.cz

hillaarkaa
16. 07. 2013 09:25

Macura vytáhl čucíka-matschuráka a Ivča byla zase v ráži

pelagie
15. 07. 2013 14:35

Takže to byla jenom samá komedie , ona chce k moři , Pepan na to nemá a tak volá Macurovi , který se nechá nachytat jak b.l.b a jede za ní ... je to k.r.á.v.a nevyššího kalibru, která umí manipulovat s muži. To jí má zlatou a nebo jim dělá to co neznáme ??? Nechápu , nepochopím.

leninos
15. 07. 2013 20:08

Přesně jsi to trefil'!

daniel.m
15. 07. 2013 13:54

Nechcete Ivetu? tohle jsem našel na internetu a přišlo mi to vtipný, tak to přidávám pro zlehčení. Na druhý straně, chudák Iveta

http­://www­.toxi­cards­.cz/vys­louzi­la-zpevacka-hleda-lasku-neco-na-zobani-a-k-piti-podminkou-jste-lekarnik-cisnik-nebo-oboji-kontakt-knofliky-lasky-atlas-cz-knoflikylasky-atlas-cz-k382

janka174
15. 07. 2013 13:37

Mně to k smíchu není. Napadá mne jediné, jestli chce mít Artur svoji mámu živou a zdravou, už je dost velký a rozumný, aby vzal Ivetu do parády sám. Vrátit se domů, vyhodit Rychtáře, mamku poslat na léčení a zamezit přístup všem těm raťafákům, ať už se jedná o novináře nebo údajné dobré kamarády. Spojit se s Ivetiným bratrem a maminkou a společně zahájit záchranu Ivety. Nikdo jiný, než rodina to nedokáže. K tomu jim přeji hodně sil.

hejhej
15. 07. 2013 13:53

Janko: Uvědom si, že Artur není plnoletý, nemůže podnikat nic.
Iveta se drží Rychtáře, protože jí dává chlast a psyc­hofar­maka­.Mat­ka, když chtěla přesvědči Ivetu,aby se šla léčit tak jí a celou rodinu pošpinila.S rodinou není a nikdy nechtěla být ve spojení,ono totiž nikdy nestálí o medialiazaci
Tak dopadli všichni, kteří jí chtěli pomoci a bylo jich hodně.

3151958
15. 07. 2013 13:24

jen se musím smát těm dvoum kašparům,Pepa ať dál podává prášek a chlast a nechá si na sebe přepsat dům,aby měl kde bydlet až Ivet opustí tento svět,chudák Artur dovedu si představit jak se mu spolužáci smějou,je to kr-va nebeská

jima
15. 07. 2013 15:12

Dum po Bartosove nebude zadne terno. Ma na nem soudcovske zastavni pravo. Za chvili jim vydrazeji strechu nad hlavou.

aronak
15. 07. 2013 12:21

podivuji se, jak se naše čeština obohatila: čucík - panák, viróza - opilost... Teď zrovna v TV hovořil Pepan, že dal Macurovi ultimátum, aby vrátil do dnešního večera všechny Ivetiny věci - tak doufám, že triko, kalhoty předá v původním stavu, tedy nevyprané. Ale s lahví alkoholu bude mít problém, tu jistě předá prázdnou, protože obsah Iveta stačila vypít hned v prvních minutách "únosu". Dle fotky, která byla zveřejněná, nic jiného neměla. To tedy bude zase čóro móro až se budou dohadovat. Chtělo by to, aby se sešli u soudu, když na sebe podávají trestní oznámení. Chudáci soudci, jako by neměli nic na práci.

hejhej
15. 07. 2013 13:22

Její pojmenování věcí je stejně hloupé jako Bartošová .
Šaškárna nekončí, alkoholička je doma a Rychtář se přece musí pořád zviditelňovat.Kdyby se bylo alespoň na co dívat: dědek z hnusným pohledem a když otevře tu svou hubu se žlutými zuby a hloupým blábolením je člověku špatně.
Začne nás informovat den po dni, jak zahijistil alkoholičce léčbu na soukromé klinice za 52 000,- za měsíc.

mirkazam
15. 07. 2013 11:17

Ta by měla místo čucíka dostat takovýho facana, že by ji šla hlava kolem. Prolhaná osoba, která je přesvědčená, že ji všichni musí dělat poskoky.A holubička, i když byla natroubená,tak chtěla k moři na dovolenou. No když je tak přepracovaná,tak prosím, ale za své...Zaměstnala regiment policistů,a teď se vrací, s ostudy kabát,a jako by se neshodila před celým národem ,kyne davům...ořlalá troska !!! jo čucíka...

hejhej
15. 07. 2013 11:00

Snad už si Macura vymzyl z mobilu t.č. té hnusné alkoholičky a konečně pochopil, jak zákeřná, zlá a prolhaná.
To, že nepije, jak tvrdil debil Rychtář stejně nikdo nevěřil.Bylo jasné, že jí tlumí chlastem a lékama, aby měl od ní pokoj.Občas jí umyje pos....pr/del.Jen by se Lékařská komora měla zajímat, kdo jí předepisuje psychofarmaka.

iiii
15. 07. 2013 11:05

Ten kdo jí psychofarmaka psal,nemohl te´d už opravdu přehlédnout,že je píše alkoholičce,která je přepíjí.Podle toho by měl jednat dál.

alla
15. 07. 2013 10:17

To, že do ní Rychtář cpal prášky a alkohol je evidentní. Kdyby to nedělal, tak by ho už dávno vyhodila z domu. A on opravdu nemá kam jít. Jeho čás domu v Říčanech je v exekuci, a peníze evidentně nemá. I tu cestu do Itálie si nechal zaplatit bulvárem.

fortin
15. 07. 2013 10:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

britva
15. 07. 2013 09:56

všichni tři patří do blázince hotové, vyřízené

jity
15. 07. 2013 09:46

Nepíše se to náhodou jägermeister? Nic špatného Ivetka nechlastá, prý čucíka.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.