Diváci o Bohdalku nestojí: Její show je propadák! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. května 2024

Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav

Diváci o Bohdalku nestojí: Její show je propadák!

Velkým neúspěchem skončil návrat Jiřiny Bohdalové na televizní obrazovku. Její pořad Zrcadlo tvého života u diváků propadl a brzy nejspíš skončí v propadlišti dějin.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

janyna
15. 03. 2013 15:35

jedním slovem - NUDA!

lillyli
15. 03. 2013 15:26

u hlavního článku dne? Chybí mi tam, protože článek je pojatý opět jednostranně.
Ať je to ve Vondráčkovic rodině jakkoliv, co se doma uvaří, to se taky sní. Žalovat vlastní rodinu, pomlouvat v bulváru 80-ti letého člověka (tatínka Heleny) mi připadá jako bezostyšnost. Navíc to celé je od člověka, který sám má máslo na hlavě a je doslova morální spodina(MM-i když o Heleně si taky myslím své).

selmalita
15. 03. 2013 15:23

by měl být-Diváci nestojí o pořad Zrdcadlo...a ne o Bohdalovou,která je naší nejlepší žijící herečkou.Bohužel jí ale budou pravdoláskaři a knížecí patolízalové likvidovat a je smutné,že ukřivdění režiséři a ostatní rádoby umělci ji budou znepříjemňovat život jak to jen půjde.

lea61
16. 03. 2013 07:08

No kdybyste ji zažila na vlastní oči v reálném "obyčejném" životě a slyšela její slovník, tak budete valit oči a váš sluníčkový názor se přehoupne do mráčku. Pro mne možná dobrá herečka, ale jako člověk je hluboce nízko. Setkání s ní (vícekrát) bylo hluboké zklamání. A protože se to samozřejmě stalo mnoha lidem, kteří o tom nemlčí, udělali si takový obrázek, jako já. Paní Bohdalová si to prostě pokazila sama.

drakoska11
16. 03. 2013 08:48

Podle mého názoru nemáte pravdu. Paní Bohdalová se mi líbila v mnoha rolích filmových i divadelních. To je její parketa. Ale k tomu, aby vedl někdo vlastní show je potřeba něco víc. Vtipnost, schopnost reagovat a HLAVNĚ inteligence.
Jestli je někdo dobrý (s hodnocením nejlepší nesouhlasím) herec, neznamená to, že je i dobrý moderátor.
Paní Bohdalová se, bohužel s..e do všeho. I ta její trapná reklama na "Rákosníčkova hřiště" mě znechutila firmu Lidl.

bohatyprdnikatel
15. 03. 2013 13:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fizi
15. 03. 2013 14:00

Nóóó,kde jsi byl tak dlouho? Už jsi mi scházel,bez Tebe tu není sranda.Ještě Evinka tu chybí!!!!

aksura
16. 03. 2013 10:33

baronessa
15. 03. 2013 12:46

ale toho, že podobné pořady už se přejedly. Všechnopárty, páteční Klaus - už byli všichni zpovídaní a o každém u všechno víme. Proč ještě koukat na Zrcadlo? Kdyby tam seděl kdokoliv, úspěch by taky neměl.

baronessa
15. 03. 2013 12:47

páteční Kraus, omluva za překlep.

bohatyprdnikatel
15. 03. 2013 13:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fizi
15. 03. 2013 12:39

běžte už do *** s tou anketou,jestli se Daře podaří prokázat nevinu.Straší to tu už rok,o Daře a jejím soudu víme vše a každý si o tom myslí své.Koho to ještě zajímá???Kdo na to má pořád koukat??Dara se z toho lehce dostane díky penězům(třeba od Rytmuse)a spravedlnost ?Pohádka.Jo a Bohdalka by si měla přiznat,že pokud chce,aby se na ni vzpomínalo jako na dost dobrou herečku,tak by toho zavčas měla nechat.Už teď vypadá a mluví jako Fany,kterou kdysi tak mistrně ztvárnila.Prostě bude žít jako každý důchodce a jak ji znám,z rautů,kam se vetře se docela dobře uživí,stejně jako dřív.Jsou na tom lidi hůř.

lillyli
15. 03. 2013 15:21

aksura
16. 03. 2013 10:34

vilda696
15. 03. 2013 12:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fortin
15. 03. 2013 12:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fandas66
15. 03. 2013 12:25

Měla by Prima udělat pořad ""Hovory se Zemanem"! Hovory s minulými prezidenty paní Bohdalové nevyšly, ale když pomohla Zemanovi k vítězství , tak by ji mohl taky pomoci.Jeho bonmoty doladěné komentářem naší zasloužilé umělkyně to by bylo pošušňání!! A ta sledovanost!!

lipno
15. 03. 2013 12:15

Když si dělám jogurt, postavím si mléko před obrazovku, když je tam a ono krásně zkysne nehledě na to, kde se objeví a má sebou tašku, nezbyde ani jeden chlebíček

pelagie
15. 03. 2013 12:12

nevím čím nás chtějí tvůrci tohoto pořadu ohromit ... zvou se osoby, které jsou veřejně známé z jiných podobných pořadů a médií.....během jejich života o nich víme snad už vše . Treto pořád se dělal skutečně jenom kvůli pí. Jiřině, aby měla ještě nějakou práci... ale jak vidíte netáhne...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.