Jiří Chromec záhadně zmizel! Rodina prosí o pomoc | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Jiří Chromec záhadně zmizel! Rodina prosí o pomoc

Naprosté zoufalství prožívá Irena Chromcová (76) z Prahy. Od soboty je nezvěstný její manžel Jiří (71). Zmizel poté, co ho záchranka převezla do pražské nemocnice Na Bulovce.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lepabrena
23. 01. 2013 22:37

Ještě bych chtěla dodat, že do nemocnice mě vezla záchranka, kterou jsem já neobjednávala.

lepabrena
23. 01. 2013 22:33

já když jsem z plného zdraví skončila s ledvinovou kolikou v Thomayerově nemocnici, tak mě dlouho nechali stát před různými ordinacemi, provedli vyšetření, nakonec lékař předepsal léky- které jsem si vzhledem k tomu, že byl večer, neměla kde vyzvednout a nakonec mě zanechali na chodbě nemocnice- aniž mě přivolali taxi, nebo jakkoliv pomohli. Ven jsem se plazila po čtyřech a dávala jsem si pozor, aby mě nepřejelo ještě nějaké auto v objektu nemocnice- kdo zná Thomayerovu nemocnici- ví, jak je rozsáhlá. Naštěstí před vchodem parkoval volný taxík a měla jsem peníze, takže jsem odjela domů- tolik k zdravotní péči! Moji známé, které operovali meniskus a vazy v koleni v Motole, nedali po operaci postel ani sanitku- probudila se po narkóze na chodbě nemocnice a odvést domů jí musel syn s kamarádem- protože nohu nesměla ppo operaci ohýbat ani na ni našlapovat.

fortin
23. 01. 2013 11:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ivkanatka
23. 01. 2013 13:56

Trochu hloupý příspěvek, fortine ! Byl tam jeden den, tak jaké tisícové poplatky za pobyt v nemocnici ?!? A taxíka mu určitě taky neplatili ! Chceš být zajímavý a nejde ti to !

fortin
23. 01. 2013 17:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

boball
23. 01. 2013 22:36

Bývalý zaměstnanec ministerstva vnitra neměl chudák na poplatek v nemocnici

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.