VIP PROSTŘENO:Tachecí se pustila do Martiny Adamcové: Vypadá jako Trumpová! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. května 2024

Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie

VIP PROSTŘENO:Tachecí se pustila do Martiny Adamcové: Vypadá jako Trumpová!

S koncem léta VIP Prostřeno nezmizelo, ale diváci jej uvidí dvakrát týdne ve dvojité porci. Jako první se v novém formátu objeví drsná novinářka Barbora Tachecí a herečka Martina Adamcová, známá jako četařka Babinčáková z Tankového praporu.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

smazan_20150109
29. 08. 2012 06:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hillaarkaa
29. 08. 2012 07:50

Oxállis-prddélis-ukrajinc,měla bys jí dát pořádnou škole děvče,jedině od tebe se má člověk co učit a jedině ty můžeš být vzorem

ivkanatka
29. 08. 2012 09:12

Šišlací Blábola Kačecí se fakt předvedla ! To, že šišlá a nic s tím nedělá je jen její ostuda, je pro smích. Ale ta kočka na kuchyňské lice a mezi hrnci s jídly, no, to byl, prosím, zážitek ! U ní bych si nedala ani kafe. Navíc je blbá a jednoduchá, ale " šebevědomí " jí nechybí. Jak taková káča může dělat moderátorku ?!? Jak řekl Lafita, tak si asi léčí mindráky. K té bych do pořadu nešla, asi bych se tam smíchy neudržela, až by na mne našpulila tu kačecí hu..bu a přitom na mne šišlala s výrazem, před kterým by i mlíko v hrnci zkyslo!

Uživatel_776269
29. 08. 2012 11:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ivkanatka
29. 08. 2012 12:42

jiriforman
29. 08. 2012 11:15

Jen se chci zeptat, jestli si při vaření olizuješ prsty a ochutnáváš jídlo vařečkou, kterou klidně pak strčíš do toho hrnce, ve kterém vaříš? jestli jo, tak přestaň blbě žvanit o kočce, protože ta je určitě čistější než ty, krávo.

fizi
29. 08. 2012 12:01

Komu nadáváš,ty vemeno krav­ský,bl­bý,vy­doje­ný.Jes­tli neumíš vyjít s lidmi a žít můžeš jen s kočkami,to je tvůj problém,sežer si kočičích chlupů v polévce třeba hrsti,ale kočka,i když krátkosrstá,na stůl prostě nepatří.Aby šmejdila okolo talí­řů,hrn­ců..­.kaž­dý průměrně chytrý člověk ví,co je to za riziko.Víš něco třeba o toxoplasmóze?Nemusí se u kočky projevit a odrovná děcko doživotně.Tak přestaň blbě žvanit debi.le!!!

jiriforman
29. 08. 2012 12:26

Aby ženská dostala toxoplasmózu, tak by musela sníst kočičí výkaly. Toxoplasmózu dostane jedině tak, že sní syrové maso. Buď ochutná sekanou než ji upeče nebo sní ***rák. Jestli vy žerete doma kočičí hovna to nevím, ale my ne. A moje kočka je pod veterinárním dohledem, pravidelně ji dávám prášek proti parazitům a rozhodně je mi milejší kočičí chlup v jídle než lidský vlas. Odčervuješ se ty, *** prašivá nakažená?

ivkanatka
29. 08. 2012 12:42

A když chytí a sežere tvoje číča myšku, tak si jde vyčistit zuby, že ?!? Jsi sprostá a arogantní káča, která potřebuje odčervit mozek - pokud vůbec nějaký máš !!!

jiriforman
29. 08. 2012 12:44

Souhlas. O té toxoplasmóze tohle kdysi dávno v Sauně říkal jeden lékař, a taky jeden můj známý veterinář. A jestli se někomu narodí blbé děcko, tak by se měl podívat především na to jestli nějaký jeho pra pra příbuzný neměl syfilis, protože i po letech se v takových rodinách rodí postižené děti. Malé děcka se od koček můžou nakazit jedině tak, že někde na pískovišti si strkají prsty a hračky do pusy. Ale to není vina těch koček. To je vina těch matek, které si ty svoje děcka nehlídají. Lidi jsou celkem čuňata. Při vaření si olizují prsty, a to i v televizi, po záchodu si neumývají ruce, lidský vlas v jídle jim nevadí, ale když se kočka projde po stole, tak z toho dělají tragédii.

ivkanatka
29. 08. 2012 12:39

Už tu toxoplasmózu chytila, chytrá avidx !!!

jiriforman
29. 08. 2012 12:48

Moje číča chytá akorát plyšové myši v obýváku, protože celý život žije v bytě. A právě ty prášky proti parazitům jí dávám dvakrát do roka, protože jí i syrové maso. To mi doporučil zvěrolékař. Takže nežer syrovou sekanou a ***ráky, pořádně maso uvař a nebudeš mít toxoplasmózu, ty přechytralá ivkonatko!!!

Uživatel_776269
29. 08. 2012 12:49

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Uživatel_776269
29. 08. 2012 12:47

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Uživatel_776269
29. 08. 2012 12:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ivkanatka
29. 08. 2012 12:56

Protože nemohu reagovat na imbecilní odpovědi (není tam kolonka reagovat )nejen avidx a jiriforman, tak to činím přes tvuj nick, snad nevadi, bohatypodnikateli.
Musim se vyjadrit k jejich prispěvkum. ***rák miluji a syrovou sekanou nejím, nejsem prase. Toxoplasmózou taky netrpím, ale mám těžkou alergii na takové chytráky, kteří si myslí, že zvíře je čistotné. Je, ale jen do určité míry. Duševně ale určitě víc, než ti dva chytří pisálci - viz výše uvedení !

jiriforman
29. 08. 2012 13:05

Vám, dámo, pode mnou. Asi lidi nejí syrovou sekanou, ale spousta ženských ji ochutná aby věděla jestli ji mají dost slanou a okořeněnou než ji strčí do trouby. Asi tak to bylo myšleno. Zvířata bývají víc duševně čisté než lidi, a vaše chování to jen dosvědčuje. Jinak věřím, že vy si ty prsty při vaření olizujete a po záchodě si umyjete ruky jen pod tekoucí vodou, a to je opravdu nedostatečné, Takže jste možná větší bacilonosič než kdejaká pouliční kočka.

ivkanatka
29. 08. 2012 13:22

Máš pravdu, bohatypodnikateli !!!! Jirku Formana jsi ale zapomněl uvést, tak to doplňuji. Jsou to dva *** !!!!!

ivkanatka
29. 08. 2012 12:37

Ne, nedělám to, to je další z prohřešků, kterého se paní Tachecí dopustila. Taky mám kočky ráda, sama je z důvodu
alergie mít nemohu ( dcera má ale 2 a žádná se jí po lince v kuchyni neprochází ). Čistší než já žádná kočka není, už jen proto, že je to zvíře, která se po užití WC nemyje. A určitě jsem inteligentnější, než ty - telecí zvířátko A netykej mi, ano? Krávy jsem s tebou nepásla.

jiriforman
29. 08. 2012 12:54

Krávy jsi se mnou nepásla, protože jsi sama kráva. Kočka se právě po použití WC pokaždé umyje, svým kočičím způsobem. A je dokázané, že má ve slinách látky, které jsou něco jako dezinfekce. Kdyby jsi něco o kočkách věděla, tak by jsi tady tak blbě nežvanila. A z toho tykání se neposer, ty nadřazená náno.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.