Dara Rolins se chce soudit dál: Dva přestupky za rok? To se stane každému! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 5. května 2024

Svátek slaví Klaudie, zítra Radoslav

Dara Rolins se chce soudit dál: Dva přestupky za rok? To se stane každému!

Verdikt soudu se Daře Rolins (39) nezamlouvá a rozhodla se, že bude bojovat dál. Tříroční podmínka je podle ní příliš přísný trest, a proto se rozhodla odvolat.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hillaarkaa
21. 08. 2012 09:22

Vyfičte Ani ta ubohá lůza Vám nedlabe ty Vaše slátaniny a zhovaděliny o ní-a to je už co říct Místo slunečních brýlí jí nasaďte na šišku škopek a vyšlete do Vihorvarlatu k hovínce na seník

9274
21. 08. 2012 08:43

Každý má přece právo bránit se a snažit se očistit své jméno. Jestliže se jí zdá, že rozsudek nebyl spravedlivý, i ona má právo se odvolat. Jak vůbec můžeme mluvit o právu na spravedlivý proces, když se rozhodovalo v animální atmosféře bestiálních útoků a sadistických výpadů proti ní?!

Shelby16
21. 08. 2012 08:56

Pokud by normální člověk usmrtil nepozorností člověka bral rozsudek formou podmínky za výhru v takovém prů*** ! A možná v tichosti by to šel zapít, že to pro něj dopadlo dobře a nemusí sedět. Bez auta se dá existovat, jen když člověk není línej, využít k přesunu z bodu A do bodu B MHD. Ale ta koza vidí hlavně to, že luxusní auto je pro ní módní doplněk a otázka její prestiže. Dara má za rok nejmíň 20 dovolenek v tuzemsku a 15 v cizině, z celkového času pracuje možná 5% až 10% , zbytek času tráví na cestách za zábavou, na rautech, mejdanech, párty a na milionářských vejletech. Kdo má takových zábavných akcí a nacestuje za rok desítky tisíc km po celé planetě ?! (viz nákupy v Los Angeles, v New Yorku, válení na Hawaii nebo na Bali - to je na opačné straně planety !) A kdyby se lítalo na Mars, tak by lítala i na ten Mars...

mikimi
21. 08. 2012 09:33

A to jí její životní styl závidíte nebo proč to sem taháte? To je snad její věc, jak žije, do toho vám nic není. A jestli tak chcete žít taky, tak se zasnažte a vydělejte na to nějaký korunky.

xxx.
21. 08. 2012 10:28

o to nejde. Ale predstav si, ze nekdo zpusobi smrt tvemu blizkemu a omlouva svou neucast v rizeni dovolenou. Nepripada ti to trochu cynicke? I pozustali chteji mit konecne svuj klid a museli cekat, az se madam vycachta na Bali nebo se vrati z Ameriky. Rolincova ma dost penez na to, aby dovolenou posunula nebo spis se rekreuje tak casto, aby se na jednu dovolenou mohla vykaslat a dodrzet termin, aby to rychle pro vsechny zkoncilo.

bobina
21. 08. 2012 12:34

Rotreklová měla klid hned od začátku,ta jenom potřebovala k vůli tučnému odškodnění a manželově pojistce zařídit,aby byla Dara odsouzená,protože jinak by jí z toho nekáplo nic. Jste jen naivní závistivci,kteří kamenujete viníka a obhajujete poškozeného už jen ze zásady!

mememumu
21. 08. 2012 14:19

Ona někomu způsobila smrt? Tys tam byl? Nebo jen tak ze sportu lžeš, abys nevyšel ze cviku? Proč by měla posouvat dovolenou, to je problém soudu, jestli ji omluvu uzná a termín jednání přizpůsobí nebo ne. I když při pohledu na to poslední slovo mám pocit, že tobě je zbytečné cokoliv vysvětlovat.

janulac
21. 08. 2012 15:43

Nevim na co si plati pravnika, tudis nemusi byt u kazdeho soudu

9274
21. 08. 2012 09:45

Ona má na dvacet dovolených do roka, já dám s bídou jeden týden na Lipně. Ona má na luxusní auta, já jezdím MHD. Ona chodí na nákupy do Los Angeles, já do nejbližšího Lidlu. Co z toho všeho vyplývá? Do basy s ní! Chápu to správně? Ta česká závist, to je hrozná věc...

lillyli
21. 08. 2012 10:16

Je to závist, ale to není jen v Česku. Lidi jsou stejní všude na světě.

janulac
21. 08. 2012 15:45

neziju v Cechach nekolik let a jsem rada, kdyz ctu nektere komentare, tak vidim, ze jsou plne zloby, zavisti a vulgarnich slov.Cesi vzpamatujte se a nezavidte slavnym a nebute tak vulgarni to je des.

Shelby16
21. 08. 2012 10:17

Já nejsem závistivá, já naopak majetek přeju schopným, ale férovým lidem. Podívejte na Billa Gatese zakladatel Microsoft ! To je charakter ! Má 60 miliard dolarů (2. nejbohatší na světě) a přitom stovky miliónů dolarů utrácí ze svého na světové projekty v boji s chudobou, nemocemi, za lepší kvalitu života lídí z třetího světa. Nadace Billa a Melindy Gatesových The Bill & Melinda Gates Foundation http­://www­.micro­soft­.com/c­ze/bi­llga­tes/na­dace­.mspx

bobina
21. 08. 2012 12:31

Scheilo,skoč do zdi s tím tvým moralizováním slavných! Raději napiš že jsi obyčejná trubka která neunese,že někdo žije jinak a máš z toho mindrák! Kdyby jsi byla na jejím místě,tak už tě vidím že by jsi se chovala jinak ! Navíc,Rotreklová je ženská,které šlo jen o peníze a ty nakonec dostala a teď už se do novin necpe aby Daru očernila,teď říká pravý opak nežli vyřvávala každému na potkání. Ona ta paní dělalal výplaty v jednom špitále a tak jí docela známe,co je to za numero otravné,a věř,že od začátku nahlas a všude vykřikovala,že Daru zničí,takže já s Darou souhlasím v jejím jednání,Rotreklová je pouze pomstychtivá hysterka.Po takové mediální i nemediální kampani se vůbec Daře nedivím,že se stáhla a držím jí pěsti,aby to své v co doufá obhájila.

1vlk
21. 08. 2012 12:50

nějak se vám v tom ztratilo, že paní Rotekalová přišla o manžela a věřím, že to jistě není příjemná zkušenost. Určitě si plánovali, co ještě společně prožijí a teď je sama a v neposlední řadě i s méně penězi do domácnosti.

janulac
21. 08. 2012 15:42

salamandr1
22. 08. 2012 10:06

blablabla, bobino, meleš nesmysly, nic o tom nevíš.

janulac
21. 08. 2012 15:41

Tak se podivej na Slovensko.Ona dava na charitu, ale neroztrubuje to.Uz jste fak hnusny, jlouvateak jji vecne pom

salamandr1
22. 08. 2012 10:05

Tak ať tam zůstane a do konce života ať "dává na Slovensku"... tady o ni nikdo nestojí už léta.

magdalenka39
21. 08. 2012 12:31

sheila16 souhlasím s vámi

petrarka111
21. 08. 2012 21:55

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.