Dagmar Havlová: Problém při prodeji majetku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. května 2024

Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie

Dagmar Havlová: Problém při prodeji majetku!

Když Václav Havel (†75) dva měsíce před smrtí přepsal majetek za desítky milionů na manželku Dagmar Havlovou (59), bylo to krásné gesto lásky. Když se zároveň nechal zapsat jako věcné břemeno užívání, byla to ukázka zdravého rozumu. A když toto břemeno Dagmar ani čtyři měsíce po pohřbu nenechala vymazat z katastru nemovitostí, je to nejspíše zapomnětlivost. Právníci ale jedním dechem dodávají, že to může představovat i určitý problém!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

kellysovaa59
23. 04. 2012 16:41

Ano je na vsecko sama::::a ma jine starosti ma kazdy jiny clovek napr ja jsem v jedno kole a porad neco stane ze obcas clovek zapomene no aco...Tak zajde no boze,......ja tam musim taky....ale z jineho duvodu....

decathlon
23. 04. 2012 16:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kellysovaa59
23. 04. 2012 16:38

Tak urcite ze ano...Protoze vedela moc dobre proc pouze pro Prachy a o majetek jo holka sikovna,,,a ma vyhrano.....a postarano.....A ted ji lidy muzou lizat *** i posranou....HA HA:::

bohatypodnikatel
23. 04. 2012 17:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kellysovaa59
23. 04. 2012 19:50

Respektive picu???Ci kundu::::Ha ha....

hillarka
24. 04. 2012 10:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

georg7
24. 04. 2012 11:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bohatypodnikatel
24. 04. 2012 12:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

decathlon
23. 04. 2012 16:25

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kellysovaa59
23. 04. 2012 16:37

ano bohuzel je tak.....Muj otec udelal taky,,,ale zije zatim vuci mne jsem jedina dcera a kazdy se na nas vysral kdyz s nekym ziju nekolik let a nepozvat a nepsat ani na parte a chlamat se nam do obliceje a tatka mnel mrtvi a infarkt s toho zevet byla na vnuka a mysli si ze tak tak je v tajnosti byla u nas doma pravicka s notarskou doma...tak je vsecko na mne...A udelal po smrti ebyvale manzelky dva mnesice po...a co mnel asi delat jsme z vesnice a lidy je znaji a staroska rekla svoje....A tatka byl natom opravdu dost zle zdravotne,....A ja rodinu nenavidim a nesnasim je a nemuzu je ani videt ani komunikovat ani tatka vsecko sme udelali...A uzivame si a nikoho neptrebujem,,,,a jesli se dozvedi no a co muj problem a tatky....a nikomu nic do toho neni je soukroma vec....tak uz nechte Pani ***u v klidu...

setug
23. 04. 2012 16:39

To je ale blábol.

kellysovaa59
23. 04. 2012 19:54

jaky blabol je skutecna vec.......a kazdy vi *** pouze jen my dva a cizi rodina a ceka na penize a majetek......ale sokroma vec,,,az tatka umre a tatka muj a ja vime....Kdyz nikdo nevi co se stalo....

joudajoudovy
23. 04. 2012 16:08

ma rada mnoho boudicek, ta nic prodavat nebude, leda, az prodejni cena pujde nahoru.
do hrobu pujde s nahou zadnici....

kellysovaa59
23. 04. 2012 16:13

i to je mozne ze nic prodavat nebude,,,pocka si az prodejni cena z nemovitosti pujde na horu......Zatim pocka dost casto a do hrobu pujde s holou zadnici.....To ona nechce no uvidime.....

hufnagll
23. 04. 2012 15:20

No jo,to je problém.Krátký gatě jako věc(č)ný problém.To víš,když jsi si vzala toho kašpara měla jsi nahou pidel a teď maš miliony.To se vyplatilo co?

kellysovaa59
23. 04. 2012 16:07

Lidy nech uz ji na pokoji pane boze:::::No a co co bylo davno ze brala,,a ze mnel kratky gate no a co?????A bremeno...je neco jineho....Tak mnela nahou a vadi vam to....asi jo...A ze ma miliony zaslouzila si je....A sami lide mate naproste ***::::jen zavist a spina a zal a nadavky a urazky na Pani Dadu...Tohle jesli si chudak cte tak ji klepne pepka u lidy vas uz je toho od prosince picovin a sracek okolo az dost...Lidy maji *** na praci tak si nevidi do huby co povidaji..kdyby se staral sam o sebe kazdy clovek a o majetek a o penize byl svati klid a pokoj....A nema ona sama lehke lidy je to jen take clovek...Trochu slunosti a pokory....Jestli ji ovsem nekde ma...podle prispevku...

hufnagll
23. 04. 2012 15:16

No jo,to je problém.Krátký gatě jako věc(č)né břemeno.Tak vidíš,když jsi si vzala toho kašpara měla jsi nahou *** a teď máš miliony.Se to vyplatilo co?

kellysovaa59
23. 04. 2012 16:09

tak mila vazena damo ted vazne nasrala do bot,,bozi mlyny melou pomalu ale jiste na vas taky dojde..tak se chovejte slusne ale ne zavistive..a neurazejte...

pantonik
23. 04. 2012 14:23

von mšl vašek štestí,že to stih jinak měl starosti s výměnkem.

kellysovaa59
23. 04. 2012 14:29

ano to je pravda ze stihnul...Byly same starosti...jeste tatka muj prepsal zavet na mne....vesktery majetek ja na mne a penize...Ale pozor ja jsem hlavni majitelka mam pulku baraku a a v rodine syn a bratr maji kazdy ctvrtinky....budou v tom velke problemy...ale o zaveti na mne nic nevedi mysli ze ze porad je stara zaved na vnouce...Ale je v tajnosti a mam stoho celkem i strach dost bojim co bude nasledovat...Chtela dve ctritinky odkoupit a prodat cely velky dvoupatrovy dum za xxx milionu....A pozor jemi 25.....Zavist dad vsecky sily.....Zlo a peklo....

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.